Polecamy z Sadowniczy.pl:

Najpopularniejsze

Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce! Jest on wyjątkowy, królują w nim piękne rośliny, a właścicielka tworzy w nim niesamowite dzieła. 

Iwona Kostrzewa i Ogrodnik Tomek

U Iwonki w ogródku

Iwona Kostrzewa to ogromna pasjonatka ogrodnictwa. Widziałem już wcześniej jej ogród na Facebooku, gdyż prowadzi tam stronę „U Iwonki w ogródku”. Wybrałem jej ogród spośród wielu zgłoszeń jakie mi nadesłaliście. Miałem okazję osobiście pogratulować Iwonie wygranej podczas dwudniowego pobytu w Międzyrzeczu, gdzie znajduje się ogród Iwony. Nagrywaliśmy tam kolejne odcinki poradnika „Niech żyje ogród”. Ogród możecie obejrzeć w trzecim, czwartym i piątym odcinku poradnika.

Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Ogród jest przepiękny. Nie jest duży, ale znalazło się w nim mnóstwo roślin, ciekawe dekoracje, huśtawka, stół z ławkami, meble wypoczynkowe, a nawet oczko wodne. Ogród jest perfekcyjnie wypielęgnowany i nie znalazłem w nim ani jednego chwasta. Wybrałem go najbardziej kreatywnym ogrodem w Polsce ze względu na mnóstwo ręcznie wykonanych dekoracji. postacie z wikliny własnoręcznie robione meble, hotel dla owadów, karmnik z zielonym dachem i całe mnóstwo oryginalnych ozdób. Najlepiej zobaczcie sami.

Nagrodą dla Iwony był zestaw nawozów i środków ochrony roślin marki Ziemovit.

Nagrody marki Ziemovit

Artykuł sponsorowany powstał przy współpracy z właścicielem marki Ziemovit.

Zobacz również:

Ogród z półkolistym stawem
Gardenia 2013 - relacja z targów ogrodniczych w Poznaniu
Pokaż jaja, wygraj zioło - rozwiązanie konkursu na najładniejszą pisankę
Jak i kiedy przycinać iglaki? – 3. film z nowego sezonu serii „Niech żyje ogród”

Dyskusja

1 komentarz

  1. Bardzo dziękuję producentowi „Ziemovit”, Tomaszowi Kok i całemu zespołowi oraz ekipie filmowej, za wspaniałą nagrodę i mile spędzone dwa dni, które nie zapomnę do końca życia. Pozdrawiam Iwona.

    Dodany przez użytkownika: Iwona Kostrzewa | 19 czerwca 2016, 21:21

Skomentuj

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.