Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce! Jest on wyjątkowy, królują w nim piękne rośliny, a właścicielka tworzy w nim niesamowite dzieła. 

Iwona Kostrzewa i Ogrodnik Tomek

U Iwonki w ogródku

Iwona Kostrzewa to ogromna pasjonatka ogrodnictwa. Widziałem już wcześniej jej ogród na Facebooku, gdyż prowadzi tam stronę „U Iwonki w ogródku”. Wybrałem jej ogród spośród wielu zgłoszeń jakie mi nadesłaliście. Miałem okazję osobiście pogratulować Iwonie wygranej podczas dwudniowego pobytu w Międzyrzeczu, gdzie znajduje się ogród Iwony. Nagrywaliśmy tam kolejne odcinki poradnika „Niech żyje ogród”. Ogród możecie obejrzeć w trzecim, czwartym i piątym odcinku poradnika.

Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Ogród jest przepiękny. Nie jest duży, ale znalazło się w nim mnóstwo roślin, ciekawe dekoracje, huśtawka, stół z ławkami, meble wypoczynkowe, a nawet oczko wodne. Ogród jest perfekcyjnie wypielęgnowany i nie znalazłem w nim ani jednego chwasta. Wybrałem go najbardziej kreatywnym ogrodem w Polsce ze względu na mnóstwo ręcznie wykonanych dekoracji. postacie z wikliny własnoręcznie robione meble, hotel dla owadów, karmnik z zielonym dachem i całe mnóstwo oryginalnych ozdób. Najlepiej zobaczcie sami.

Nagrodą dla Iwony był zestaw nawozów i środków ochrony roślin marki Ziemovit.

Nagrody marki Ziemovit

Artykuł sponsorowany powstał przy współpracy z właścicielem marki Ziemovit.

One thought on “Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

  • 19 czerwca at 21:21
    Permalink

    Bardzo dziękuję producentowi „Ziemovit”, Tomaszowi Kok i całemu zespołowi oraz ekipie filmowej, za wspaniałą nagrodę i mile spędzone dwa dni, które nie zapomnę do końca życia. Pozdrawiam Iwona.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *