Znajdę najładniejszy balkon i ogród w Polsce! [konkurs]

Jak wygrać zestaw produktów do ogrodu i jeszcze pokazać swój ogród lub balkon tysiącom czytelników? To bardzo proste! Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Aktualizacja

Konkurs został rozstrzygnięty. Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce, który należy do pani Iwony Kostrzewy. Szczegóły w artykule: Najbardziej kreatywny ogród w Polsce.

Iwona Kostrzewa i Ogrodnik Tomek

Cześć, często przesyłacie mi zdjęcia swoich „zielonych królestw” i czasem na prawdę robią na mnie wrażenie. Dlatego wraz z producentem nawozów, podłoży i środków ochrony roślin „Ziemovit” postanowiliśmy wybrać najładniejszy balkon i ogród w Polsce.

Oprócz zestawu produktów do pielęgnacji roślin ogrodowych i balkonowych możecie wygrać wyjątkową nagrodę. To właśnie u Ciebie nakręcimy kolejny odcinek poradnika „Niech Żyje Ogród!”. Poprzedni odcinek o pielęgnacji trawnika (zobacz) cieszy się ogromną popularnością, więc masz pewność, że Twój ogród czy balkon zobaczą tysiące czytelników bloga i kanału „Niech Żyje Ogród” na YouTubie – zachęcam do subskrypcji.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

 1. Wybierz 5 wyraźnych zdjęć swojego ogrodu lub balkonu.  Zdjęcia najlepiej powinny prezentować całe „zielone królestwo” z różnych perspektyw. W przypadku balkonu niech będą to zdjęcia z tego sezonu.
 2. Prześlij je na adres konkurs@ogrodniktomek.pl do 31 maja do godziny 24.00 z podaniem imienia, nazwiska i miejscowości.
 3. Wyniki ogłosimy do 10 czerwca, natomiast balkon i ogród pokażemy w odcinkach wakacyjnych.

Udostępniajcie tą informację znajomym, śledźcie naszego bloga oraz stronę na Facebooku (Lubię Ogród – Ogrodnik Tomek). Tam już wkrótce pojawi się już prawie gotowy poradnik dotyczący zakładania warzywnika.

Do zobaczenia z ekipą filmową w Twoim zielonym królestwie!

Informacje regulaminowe:

 • Zgłaszający wysyłając zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora konkursu oraz udziela prawa wykorzystania przesłanych zdjęć na potrzeby organizacji konkursu i jego promocji.
 • Planowany czas filmowania odcinka w zwycięskim ogrodzie / balkonie to okres do 12 czerwca.
 • Organizatorem konkursu jest firma Projekt Zieleń Tomasz Kok, NIP 524 274 72 54. Wszelkie prawa dotyczące organizacji konkursu zastrzeżone.

 

One thought on “Znajdę najładniejszy balkon i ogród w Polsce! [konkurs]

 • 21 maja at 16:57
  Permalink

  Super,moze i domnie Pan zajrzy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *