Nasz zespół

Jak poznać osoby z naszej pracowni? To proste… zawsze mamy uśmiechy na twarzach. Kochamy to co robimy, więc nic dziwnego że sprawia nam to radość. Poznajcie pracownię Ogrodnika Tomka.

Tomasz Kok

Tomasz KokWspółwłaściciel pracowni, bloger, miłośnik zieleni. Prowadzi najpopularniejszy w Polsce blog ogrodniczy, który co miesiąc cieszy się zainteresowaniem 100 tysięcy Polaków. Jest również częstym gościem „Pytania na Śniadanie” w TVP2. Woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, więc często można go zobaczyć jak wraz z zespołem pielęgnacyjnym odchwaszcza rabaty, czy też kosi trawniki. Bardzo angażuje się w każdy projekt, a z budowy nowego ogrodu schodzi zawsze ostatni pracując aż do osiągnięcia zamierzonego efektu. Poznajcie lepiej Ogrodnika Tomka.

Filip Misiewicz

Współwłaściciel pracowni. Ma kilkadziesiąt funkcji, krótko mówiąc zajmuje się wszystkim. To w jego głowie rodzą się najlepsze pomysły związane z działalnością firmy. Zarządza, dużo wymaga, nie znosi sprzeciwu. To dobrze, bo chociaż jego idee są bardzo odważne i nieraz nierealne to wszystkie doprowadza do realizacji osiągając sukces. Zarządza również blogiem odpowiadając za kampanie reklamowe, ich przebieg, oprawę graficzną. To Filip rozmawia z partnerami i omawia szczegóły współpracy. Jest również obecny na budowie każdego ogrodu dbając (jako chorobliwy perfekcjonista) o jakość wykonania.

Magdalena Klonowska

Specjalizuje się w ogrodach zabytkowych przywracając je do dawnej świetności. Jest również ekspertem w dziedzinie zieleni miejskiej i przyulicznej, z doświadczeniem w sporządzaniu dokumentacji projektowych na zlecenie warszawskich urzędów, wydziałów ochrony środowiska, urzędów gmin, Zarządu Oczyszczania Miasta. Doskonale odnajduje się w miejskiej dżungli przepisów prawa i administracji, odpowiadając za stronę merytoryczną projektów. Od lat współpracuje z pracowniami w zakresie budownictwa drogowego.

Zespół pielęgnacyjny

Nasza brygada mimo młodego wieku ma duże doświadczenie. Specjaliści od roślin obejmą troskliwą opieką Wasz ogród, aby każda, nawet najmniejsza roślinka została właściwie wypielęgnowana. Wszyscy kochamy ogrody, którymi się zajmujemy, dlatego każdy jest zawsze perfekcyjnie zadbany.

Zespół wykonawczy

Podczas budowy ogrodów przede wszystkim dbamy o szczegóły dopracowując do perfekcji każdy, nawet najmniejszy element. Sprawna logistyka sprawia, że nasi klienci są zadowoleni zarówno z jakości, jak i terminowości wykonanych prac. Każdy z nas jest w pełni zaangażowany w projekt, gdyż najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

Pracownia Ogrodnika Tomka
tel. 694 505 256
kontakt@ogrodnikTomek.pl

Projekt Zieleń Tomasz Kok
ul. Białołęcka 150E, 03-253 Warszawa
NIP 5242747254

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *