Projektowanie i aranżacja ogrodów – Warszawa i okolice

Budujesz dom? Nie masz pomysłu na ogród? Potrzebujesz ogrodu od A do Z. Chętnie Ci pomogę!

Ogrody od projektu po wykonanie

Projektujemy i wykonujemy ogrody w całej Polsce! Moja firma – Projekt Zieleń oferuje pomoc w zakresie projektu i wykonania ogrodu:

 • ogrody nowoczesne i tradycyjne, angielskie, orientalne  lub zupełnie minimalistyczne,
 • aranżacje miejskie, zieleń przestrzeni publicznych, tarasy, balkony, a nawet zieleń do wnętrz,
 • pracownia projektowa i własny zespół wykonawczy,
 • roślinność z najlepszych szkółek polskich i europejskich,
 • meble i sztuka ogrodowa od czołowych projektantów,
 • ogrody ekologiczne, inteligentne, stworzone dla rodziny.

wilanów-taras-mix

W naszej ofercie m.in.: kształtowanie terenu, ścieżki / nawierzchnie ogrodowe, tarasy, mała architektura, zakładanie trawników z siewu i rolki, sadzenie i przesadzanie roślin, budowa i oczyszczanie oczek wodnych, systemy automatycznego nawadniania, odwadniania, zielone dachy, oświetlenie w ogrodzie, dobór donic, mebli i innych ozdób do ogrodu.

Jak wygląda współpraca z moją firmą?

 • Każdą naszą realizację rozpoczynam od niezobowiązującej i bezpłatnej rozmowy z klientem na temat planowanych prac, przeznaczenia terenu, jego funkcji, oraz jego pomysłu na realizację.
 • Jeśli nie ma wystarczającej dokumentacji (planu), dokonujemy niezbędnych pomiarów, oraz inwentaryzacji (naniesienia na plan) już istniejącej roślinności.
 • Jeden z naszych architektów krajobrazu we współpracy z ogrodnikiem przygotowują wstępny plan koncepcyjny, wraz z wizualizacjami oraz orientacyjny kosztorys.
 • Po przedstawieniu tego planu i wprowadzeniu zmian przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy i dokładną wycenę prac.
 • Nasz zespół wykonawczy w ustalonym terminie dokonuje realizacji całej koncepcji. Każdą realizacja jest nadzorowana bezpośrednio przeze mnie. Osobiście dokonuję także wyboru roślin w najlepszych szkółkach w kraju.
 • Po ewentualnych zmianach przestrzeń jest oddawana do Państwa dyspozycji, łącznie z planem, wykazem roślin oraz zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji. Mogą Państwo zamówić także regularną opiekę naszego zespołu nad ogrodem.

Nasz ogród pokazowy na Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie”, organizowanej przez Związek Szkółkarzy Polskich, zdobył wiele ciepłych opinii od odwiedzających wystawę i słów uznania wśród architektów krajobrazu. Został nawet nazwany ogrodem na miarę Chelsea Flower Show. Pojawił się w kilkunastu relacjach w Internecie oraz w mediach tradycyjnych, m.in. w znanym od wielu lat miesięczniku “Działkowiec”. Migawki z ogrodu pojawiły się także w relacjach w najpopularniejszych programach ogrodniczych – “Maja w Ogrodzie” i “Rok w Ogrodzie”. Zobacz więcej zdjęć naszego ogrodu pokazowego: Ogród zmysłów.

Nasze realizacje są pokazywane w programach telewizyjnych oraz na okładkach czasopism.

W tworzonych przez nas ogrodach rośliny stanowią podstawę. Wybieramy wyjątkowe gatunki z najlepszych polskich szkółek. Od centymetrowych bylin po wielometrowe drzewa. Dlaczego tak? Po prostu kochamy rośliny!

Podczas budowy ogrodów przede wszystkim dbamy o szczegóły dopracowując do perfekcji każdy, nawet najmniejszy element. Sprawna logistyka sprawia, że nasi klienci są zadowoleni zarówno z jakości, jak i terminowości wykonanych prac. Każdy z nas jest w pełni zaangażowany w projekt, gdyż najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

Pracownia Ogrodnika Tomka
kontakt@ogrodnikTomek.pl

Projekt Zieleń Tomasz Kok
ul. Białołęcka 150E, 03-253 Warszawa
NIP 5242747254

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *