Kontakt

Kontakt

Pracownia Ogrodnika Tomka
zarejestrowana jako „Projekt Zieleń Tomasz Kok”

kontakt@ogrodnikTomek.pl

Pracownia projektowa oraz dział wykonawczy

Zobacz: Podstrona projektów i realizacji

  • projekty ogrodów, zieleni we wnętrzach, balkonów, tarasów, zielonych ścian i dachów, aranżacje wystawowe i tymczasowe (na terenie całego kraju i nie tylko)
  • realizacje przestrzeni publicznych i osiedli, kontakt dla deweloperów i inwestorów, realizacje projektów ogrodów prywatnych (na terenie całego kraju i nie tylko)

Nasze wieloletnie doświadczenie (udział w wystawach z ogrodem pokazowym, realizacje publikowane przez prasę, projekty dla czołowych deweloperów) pozwala nam określić, ile kosztuje kompleksowa realizacja zieleni. Podejmujemy się zleceń:

  • projektów i  realizacji tarasów i balkonów, w których całkowity budżet (łącznie z meblami, stolarką, oświetleniem) to min. 15 tysięcy złotych – orientacyjny koszt konsultacji, koncepcji, projektów wykonawczych i branżowych wraz z kosztorysem – 3 tys.
  • projektów i realizacji ogrodów (w tym na zielonych dachach) o budżecie (całkowitym, łącznie z pracami brukarskimi, tarasami, altanami) min. 50 tysięcy złotych – orientacyjny koszt procesu projektowego to 8-10 tysięcy złotych
  • projektów osiedli TYLKO w ramach współpracy z pracowniami architektonicznymi na ustalonych zasadach
  • wycen realizacji osiedli dla Generalnych Wykonawców – darmowych kosztorysów tylko w przypadku projektu z tabelą kosztorysową z obmiarem od firm, które wygrały przetrarg dewelopera. Pomoc w kosztorysowaniu zieleni dla firm startujących do przetargu jest płatna, aczkolwiek nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w rzetelnym kosztorysowaniu realizowanych przez nas inwestycji.

Projektów i realizacji o mniejszym budżecie na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie się podjąć.

Dział pielęgnacji

uwaga: na obecny rok nie mamy już wolnych terminów dotyczących pielęgnacji ogrodów prywatnych, w przypadku terenów biznesowych, osiedli, prosimy o kontakt (numer powyżej)

Sprzedaż roślin

Nie prowadzimy detalicznej sprzedaży roślin. Rośliny na potrzeby naszych realizacji: ogrodów, terenów miejskich, osiedli dostarczają nam zaprzyjaźnieni szkółkarze, a my dostarczamy je wraz z posadzeniem przy budżetach powyżej 5 tysięcy złotych.

Na blogu pojawiają się banery z cenami roślin ze sklepu Sadowniczy.pl – specjalnie wybrane do treści artykułu. Polecamy zakupy detaliczne w tym sklepie internetowym.

Marketing i współpraca

promocja i reklama na blogu, akcje specjalne, patronaty, kontakt dla mediów:

marketing@ogrodniktomek.pl

Statystyki bloga oraz możliwe działania: http://ogrodniktomek.pl/wspolpraca-i-reklama/

 facebook.com/ogrodnikTomek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *