Kontakt

Pracownia Ogrodnika Tomka

kontakt@ogrodnikTomek.pl

Filip Misiewicz, tel. 694505256 (preferowany kontakt mailowy)

 

Pracownia projektowa oraz dział wykonawczy

Zobacz: Podstrona projektów i realizacji

  • projekty ogrodów, zieleni we wnętrzach, balkonów, tarasów, zielonych ścian i dachów, aranżacje wystawowe i tymczasowe (na terenie całego kraju i nie tylko)
  • realizacje przestrzeni publicznych i osiedli, kontakt dla deweloperów i inwestorów, realizacje projektów ogrodów prywatnych (na terenie całego kraju i nie tylko)

Nasze wieloletnie doświadczenie (udział w wystawach z ogrodem pokazowym, realizacje publikowane przez prasę, projekty dla czołowych deweloperów) pozwala nam określić, ile kosztuje kompleksowa realizacja zieleni. Podejmujemy się zleceń:

  • projektów i  realizacji tarasów i balkonów, w których całkowity budżet (łącznie z meblami, stolarką, oświetleniem) to min. 15 tysięcy złotych – orientacyjny koszt konsultacji, koncepcji, projektów wykonawczych i branżowych wraz z kosztorysem – 3 tys.
  • projektów i realizacji ogrodów (w tym na zielonych dachach) o budżecie (całkowitym, łącznie z pracami brukarskimi, tarasami, altanami)
  • projektów osiedli
  • wycen realizacji osiedli dla Generalnych Wykonawców – darmowych kosztorysów tylko w przypadku projektu z tabelą kosztorysową z obmiarem od firm, które wygrały przetarg dewelopera. Pomoc w kosztorysowaniu zieleni dla firm startujących do przetargu jest płatna, aczkolwiek nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w rzetelnym kosztorysowaniu realizowanych przez nas inwestycji.

Dział pielęgnacji

Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów, roślin biurowych, terenów biznesowych, osiedli tylko w ramach całorocznych abonamentów.

Sprzedaż roślin

Nie prowadzimy detalicznej sprzedaży roślin. Rośliny na potrzeby naszych realizacji: ogrodów, terenów miejskich, osiedli dostarczają nam zaprzyjaźnieni szkółkarze, a my dostarczamy je wraz z usługą posadzenia przy budżetach powyżej 5 tysięcy złotych.

Na blogu pojawiają się banery z cenami roślin ze sklepu Sadowniczy.pl – specjalnie wybrane do treści artykułu. Polecamy zakupy detaliczne w tym sklepie internetowym.

Marketing i współpraca

Promocja i reklama na blogu, akcje specjalne, patronaty, kontakt dla mediów:

marketing@ogrodniktomek.pl

Statystyki bloga oraz możliwe działania: http://ogrodniktomek.pl/wspolpraca-i-reklama/

 facebook.com/ogrodnikTomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *