Polecamy z Sadowniczy.pl:

Wydarzenia ogrodnicze

Ogrodnik Tomek w magazynie Garden & Trends

Dlaczego internauci chętnie czytają blogi? O tym w magazynie Garden & Trends. To nowe czasopismo pokazujące trendy, efektowne aranżacje i inspiracje.  Artykuł, w którym miałem okazję się wypowiedzieć to „Blogowe poradniki”. 

Jeśli byliście na tegorocznych targach ogrodniczych Gardenia, to z pewnością otrzymaliście magazyn Biznes Ogrodniczy wraz z dodatkiem Garden & Trends. Strona 44, artykuł Michała Gradowskiego „Blogowe poradniki”. Zapraszam do lektury.

Zobacz również:

Targi Gardenia 2013 - galeria zdjęć cz. 1/2
Targi Gardenia 2013 - galeria zdjęć cz. 2/2
Sklep z świeżymi ziołami i produktami ekologicznymi w Warszawie
Ogrodnik Tomek stworzy pandę z kwiatów w centrum Warszawy - jeśli przyłączysz sie do akcji Godzina d...

Dyskusja

komentarze 3

 1. Witaj, Ja również reprezentuję, jak się okazało bloga o podobnej tematyce :) Podobnie jak Ty założyłam go dość niedawno z pasji do ogrodów i raczej jako zabawę. Nawet wtedy nie wiedziałam, że podobne blogi istnieją i przypadkowo trafiłam do Ciebie.W ogóle jestem takim laikiem blogowym (chociaż się uczę siłą rzeczy)ale się wciągam. Super jest taka interakcja z czytelnikiem. Ja również nie spodziewałam się w swoim przypadku takiego odzewu, choć nie mogę równać się popularnością Twojego. Trafiłam na Twojego bloga zresztą kiedyś przypadkiem i zaglądam teraz czasem, zwłaszcza że również jestem z Warszawy. Pomyślałam, ze czas się przywitać. Gratuluję pomysłu i fajnych rzetelnych tekstów na poziomie.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ania
  Ps. cudna koneweczka!

  Dodany przez użytkownika: ania (fajne ogrody) | 5 marca 2013, 17:54
  • Na prawdę fajny blog Aniu. Widzę, że mamy podobne zdanie na kilka tematów, np. pokazowe centrum ogrodnicze na Gardenii, czy Ogród Krasińskich. Będę częściej zaglądał na Twojego bloga, bo można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć, np. to, że przegapiłem wystawę storczyków. W zeszłym roku byłem, a teraz mi umknęła. Eh :-)

   Pozdrawiam

   Dodany przez użytkownika: Tomasz Kok | 6 marca 2013, 10:10
   • Dzięki za miłe słowa i serdecznie Cie zapraszam, bo faktycznie nasze opinie, co pewnie wynika z podobnych doświadczeń zawodowych, są zbieżne ;)Fajnie. Ach, mnie też wiele, rzeczy umyka, z tego co chciałabym zobaczyć, zwłaszcza, że zaczyna się „sezon”, a jego początek jak wiadomo jest zawsze bardzo intensywny zwłaszcza dla „branżowców” … :)
    Pozdrawiam.

    Dodany przez użytkownika: Ania (Fajne Ogrody) | 9 marca 2013, 05:59

Skomentuj

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.