Ogrodnik Tomek w magazynie Garden & Trends

Dlaczego internauci chętnie czytają blogi? O tym w magazynie Garden & Trends. To nowe czasopismo pokazujące trendy, efektowne aranżacje i inspiracje.  Artykuł, w którym miałem okazję się wypowiedzieć to „Blogowe poradniki”. 

Jeśli byliście na tegorocznych targach ogrodniczych Gardenia, to z pewnością otrzymaliście magazyn Biznes Ogrodniczy wraz z dodatkiem Garden & Trends. Strona 44, artykuł Michała Gradowskiego „Blogowe poradniki”. Zapraszam do lektury.

3 thoughts on “Ogrodnik Tomek w magazynie Garden & Trends

 • 5 marca at 17:54
  Permalink

  Witaj, Ja również reprezentuję, jak się okazało bloga o podobnej tematyce 🙂 Podobnie jak Ty założyłam go dość niedawno z pasji do ogrodów i raczej jako zabawę. Nawet wtedy nie wiedziałam, że podobne blogi istnieją i przypadkowo trafiłam do Ciebie.W ogóle jestem takim laikiem blogowym (chociaż się uczę siłą rzeczy)ale się wciągam. Super jest taka interakcja z czytelnikiem. Ja również nie spodziewałam się w swoim przypadku takiego odzewu, choć nie mogę równać się popularnością Twojego. Trafiłam na Twojego bloga zresztą kiedyś przypadkiem i zaglądam teraz czasem, zwłaszcza że również jestem z Warszawy. Pomyślałam, ze czas się przywitać. Gratuluję pomysłu i fajnych rzetelnych tekstów na poziomie.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ania
  Ps. cudna koneweczka!

  Reply
  • 6 marca at 10:10
   Permalink

   Na prawdę fajny blog Aniu. Widzę, że mamy podobne zdanie na kilka tematów, np. pokazowe centrum ogrodnicze na Gardenii, czy Ogród Krasińskich. Będę częściej zaglądał na Twojego bloga, bo można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć, np. to, że przegapiłem wystawę storczyków. W zeszłym roku byłem, a teraz mi umknęła. Eh 🙂

   Pozdrawiam

   Reply
   • 9 marca at 05:59
    Permalink

    Dzięki za miłe słowa i serdecznie Cie zapraszam, bo faktycznie nasze opinie, co pewnie wynika z podobnych doświadczeń zawodowych, są zbieżne ;)Fajnie. Ach, mnie też wiele, rzeczy umyka, z tego co chciałabym zobaczyć, zwłaszcza, że zaczyna się „sezon”, a jego początek jak wiadomo jest zawsze bardzo intensywny zwłaszcza dla „branżowców” … 🙂
    Pozdrawiam.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *