Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

wystawa ogrodnicza

Artykułów powiązanych z tym tematem: 9

Zieleń to życie 2017 – syrenkokoziołek, krówki, naszyjnik – czyli, co najbardziej podobało mi się na wystawie ogrodniczej

W tym roku na wystawie Zieleń to życie byłem krótko dlatego i relacja nie będzie długa. Wydaje mi się jednak, że zobaczyłem to co najważniejsze i chętnie się z Wami tym podzielę. Myślałem, że targi ogrodnicze nie mogą mnie już niczym zaskoczyć, a jednak zaskoczyły. Pozytywnie, ale niestety też negatywnie. 

Gardenia 2016 – relacja z targów ogrodniczych, na którą wszyscy czekają

Targi ogrodnicze Gardenia, które odbyły się w Poznaniu to po wystawie „Zieleń to życie” najważniejsze wydarzenie ogrodnicze. W tym roku było dużo pozytywnych zaskoczeń, były też negatywne, bo nie wolno zapomnieć, że na Gardenii co roku odbywa się festiwal kiczu i dziadostwa.

Nasz Ogród Zmysłów w programie ‚Maja w ogrodzie’

Ogród zmysłów, który wraz z koleżankami z Invest In Green zbudowaliśmy na tegorocznej wystawie ‚Zieleń to życie’ do tej pory zbiera pochwały i wyrazy uznania. Jest mi bardzo miło, że nasza aranżacja została nazwana przez wielu architektów ogrodem pokazowym na miarę Chelsea Flower Show.

Wystawa ‚Zieleń to życie’ już w najbliższy weekend – w tym roku z Ogrodnikiem Tomkiem!

Zapraszam wszystkich na wystawę „Zieleń to życie”, która odbędzie się w najbliższy weekend (30 sierpnia – 1 września) w Warszawie. W tym roku będzie to wyjątkowa dla mnie wystawa, gdyż będę miał na niej swoją aranżację „Ogród zmysłów”.

Gardenia 2013 – relacja z targów ogrodniczych w Poznaniu

Tegoroczne targi ogrodnicze Gardenia, które odbyły się w Poznaniu, jak co roku przyciągnęły mnóstwo profesjonalistów z branży ogrodniczej oraz miłośników ogrodów. Rośliny budzą się z zimowego snu, wiosna nadchodzi, więc Gardenię można uważać za otwarcie sezonu ogrodniczego. Co można było zobaczyć na targach i dlaczego wiele im brakuje do targów z prawdziwego zdarzenia?

Zaproszenie na targi ogrodnicze Gardenia 2013 (22-24 lutego)

Już za kilka dni odbędą się targi ogrodnicze Gardenia w Poznaniu. Mam nadzieję, że tak samo jak w zeszłym roku zobaczę tam wiosnę w środku zimy. A Wy będziecie?

20. Międzynarodowa Wystawa „Zieleń to życie” 2012

W tym roku wystawa ogrodnicza „Zieleń to życie” odbyła się po raz dwudziesty. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć. Hasło tegorocznej wystawy to „Skarby ogrodów”. Przewijało się ono podczas konferencji, pokazów i warsztatów. W trzech halach Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie zgromadziło się aż 300 wystawców z 12 krajów. 

Zaproszenie na wystawę „Zieleń to życie” 2012 – to już 24-26 sierpnia w Warszawie

W dniach 24-26 sierpnia 2012 odbędzie się po raz dwudziesty Międzynarodowa Wystawa „Zieleń to życie”. Jak co roku targi zgromadzą wystawców z branży ogrodniczej, którzy będą prezentować swoje produkty. Odbędą się również liczne konferencje i seminaria dla osób związanych z ogrodnictwem.

Zaproszenie na targi ogrodnicze Gardenia 2012 (24-26 lutego)

Gardenia 2012 to targi ogrodnicze jakich jeszcze nie było. Ponad 12 tys. m2 powierzchni wystawienniczej! W 7 pawilonach zaprezentuje się ponad 500 wystawców z branży ogrodniczej. Na targach będzie można zobaczyć m.in. nowości roślinne, sprzęt ogrodniczy, dekoracje i akcesoria.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.