Zaproszenie na targi ogrodnicze Gardenia 2013 (22-24 lutego)

Już za kilka dni odbędą się targi ogrodnicze Gardenia w Poznaniu. Mam nadzieję, że tak samo jak w zeszłym roku zobaczę tam wiosnę w środku zimy. A Wy będziecie?

(dodano 24.02.13) Targi już się odbyły, a relację możecie przeczytać tutaj: Gardenia 2013 – relacja.

Gardenia w tym roku odbędzie się 22, 23 i 24 lutego. To największe obok warszawskiej wystawy „Zieleń to życie” targi ogrodnicze w Polsce. W zeszłym roku nie zawiodłem się. Do Poznania przybyło mnóstwo wystawców, którzy pokazali nowości. Do tego dużo wykładów, warsztatów, pokazy florystyczne. W tym roku będzie podobnie. Zobaczcie relację z zeszłego roku: Gardenia 2012.

Stoiska wystawców to nie wszystko, chodź niewątpliwie to jedna z głównych atrakcji. Program wydarzeń jest bardzo obszerny i całość można zobaczyć tutaj: Gardenia 2013 – program. Nie na wszystkich da się być, bo jest ich tak dużo. Moją uwagę zwróciły przede wszystkim pokazy florystyczne, bo jako miłośnik roślin i pięknych rzeczy  🙂 chętnie popatrzę jakie kompozycje przygotują koleżanki i koledzy floryści. W zeszłym roku wiele bukietów było w tematyce Euro 2012, ale trudno się dziwić… euro-szaleństwo dotarło i tam. Zobaczcie kompozycje z zeszłego roku: Florystyczne Mistrzostwa Polski 2012. Oprócz pokazów na Gardenii będzie można wziąć udział w warsztatach, seminarium, licznych wykładach.

Równolegle będą się odbywały targi Animal Market. Bilet jest wspólny, więc miłośnicy zwierząt też znajdą coś ciekawego.

To jak? Wybieracie się do Poznania? Ja jadę w piątek rano, będę też w sobotę.

22 lutego (piątek) – dzień dla profesjonalistów

23, 24 lutego (sobota, niedziela) – dni dla szerokiej publiczności.

Więcej o Gardenii na stronie www.gardenia.mtp.pl

One thought on “Zaproszenie na targi ogrodnicze Gardenia 2013 (22-24 lutego)

  • 21 lutego at 16:36
    Permalink

    Niestety w tym roku mnie nie będzie, w zeszłym roku miałam zwichniętą kostkę i też nie dojechałam 🙁 Proszę więc o obszerną fotorelację ze wszystkimi stoiskami! 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *