Wystawa ‚Zieleń to życie’ już w najbliższy weekend – w tym roku z Ogrodnikiem Tomkiem!

Zapraszam wszystkich na wystawę „Zieleń to życie”, która odbędzie się w najbliższy weekend (30 sierpnia – 1 września) w Warszawie. W tym roku będzie to wyjątkowa dla mnie wystawa, gdyż będę miał na niej swoją aranżację „Ogród zmysłów”.

Już po raz 21. w halach warszawskiego Centrum Expo XXI zgromadzą się wystawcy z branży ogrodniczej. W tym roku wśród nich będę również ja wraz z zespołem. Przygotowaliśmy aranżację pokazową „Ogród zmysłów”, która mam nadzieję, że Wam się spodoba. Kocham rośliny, dlatego na powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych znajdzie się ich ponad 1000 (większość kwitnących). Powąchaj, zobacz, posłuchaj – to zabawa, w której będziecie mogli wygrać nagrody. W ogrodzie znajdzie się też hotel dla owadów zapylających, który promuje akcję ratowania ginących pszczół. O innych atrakcjach na razie nie wspomnę żebyście mieli niespodziankę. W moim Ogrodzie Zmysłów na pewno nikt nie będzie się nudził. Motyw przewodni: polska wieś w nowoczesnej odsłonie.

Piątek to dzień dla profesjonalistów przeznaczony dla osób z branży, natomiast w sobotę i niedzielę wystawa jest otwarta dla wszystkich od godz. 9:00 do 18:00.

   

W sobotę i niedzielę odbędą się pokazy florystyczne  i wykłady (wstęp wolny), natomiast w piątek konferencje i seminaria, które odbędą się podczas wystawy (wstęp płatny):

– konferencja „Zielone miasto – osobowość miejsca”

– konferencja „Centrum ogrodnicze – spełnienie potrzeb klienta”

– seminarium „Dzień architekta krajobrazu” – gość specjalny Noel Kingsbury

Wystawa odbędzie się w warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 na Woli. Szczegóły: Zieleń to życie.

 

One thought on “Wystawa ‚Zieleń to życie’ już w najbliższy weekend – w tym roku z Ogrodnikiem Tomkiem!

  • 31 sierpnia at 18:25
    Permalink

    Hotel dla owadów zapylających – super! Świetne stanowisko 😉

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *