Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

wydarzenia ogrodnicze

Artykułów powiązanych z tym tematem: 8

Gardenia 2015 – pierwsza rzetelna relacja z targów ogrodniczych

Targi ogrodnicze Gardenia, które odbywają się co roku w Poznaniu są uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu. Niestety rzeczywistość nie jest tak słodka jak przedstawia się w rozmaitych relacjach na portalach ogrodniczych. A szkoda, bo wiele osób uniknęłoby niepotrzebnych kosztów i rozczarowania.

Gardenia 2014 – targi ogrodnicze w Poznaniu, na które nie jadę

Odbywające się co roku w Poznaniu targi ogrodnicze Gardenia to drugie obok wystawy „Zieleń to życie” najważniejsze wydarzenie branżowe w roku. Czy warto tam jechać? Nie wydaje mi się.

Wystawa ‚Zieleń to życie’ już w najbliższy weekend – w tym roku z Ogrodnikiem Tomkiem!

Zapraszam wszystkich na wystawę „Zieleń to życie”, która odbędzie się w najbliższy weekend (30 sierpnia – 1 września) w Warszawie. W tym roku będzie to wyjątkowa dla mnie wystawa, gdyż będę miał na niej swoją aranżację „Ogród zmysłów”.

Targi Gardenia 2013 – galeria zdjęć cz. 1/2

Targi ogrodnicze Gardenia 2013 – tym roku wystawcy na targach ogrodniczych przygotowali wspaniałe stoiska… niestety nieliczni. Zdjęć jest dużo, więc podzieliłem je na dwie części. Zapraszam do obejrzenia pierwszej.

Gardenia 2013 – relacja z targów ogrodniczych w Poznaniu

Tegoroczne targi ogrodnicze Gardenia, które odbyły się w Poznaniu, jak co roku przyciągnęły mnóstwo profesjonalistów z branży ogrodniczej oraz miłośników ogrodów. Rośliny budzą się z zimowego snu, wiosna nadchodzi, więc Gardenię można uważać za otwarcie sezonu ogrodniczego. Co można było zobaczyć na targach i dlaczego wiele im brakuje do targów z prawdziwego zdarzenia?

Jesienne sadzenie – 800 nowych drzew w Warszawie

Kasztanowce, klony, jabłonie, platany, leszczyny, a nawet ozdobne grusze – w tym roku w Warszawie przybędzie aż 800 drzew. Byłem, widziałem i jestem bardzo mile zaskoczony czymś, co zobaczyłem. O co chodzi? Czytajcie dalej.

Zaproszenie na wystawę i kiermasz storczyków

2, 3 i 4 marca odbędzie się 5. wystawa i kiermasz storczyków, na której będzie można obejrzeć wspaniałe i oryginalne okazy orchidei, a także je kupić. Do dyspozycji zwiedzających będą eksperci, którzy będą służyć pomocą w temacie pielęgnacji i uprawy storczyków. 

19. Międzynarodowa Wystawa „Zieleń to życie” 2011

19. wystawa „Zieleń to życie”, która odbyła się w dniach 26-28 sierpnia 2011 to wydarzenie, na które ogrodnicy czekali już od wiosny, dlatego nie mogło tam zabraknąć także ekipy Ogrodnika Tomka. Każdy mógł tam zobaczyć mnóstwo ciekawych aranżacji, poznać nowości roślinne oraz obejrzeć nowe produkty.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.