Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

konkurs ogrodniczy

Artykułów powiązanych z tym tematem: 7

Głosuj na najpiękniejszą roślinę i wygraj premierowy katalog! (aktualizacja: lista zwycięzców)

4. rok z rzędu to Wy – czytelnicy bloga ogrodniktomek.pl przyznajecie prestiżowe medale. Najpiękniejsze nowe odmiany roślin prezentowane na Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie” wspólnie udekorujemy medalami. Głosując możecie przy okazji wygrać książkę, w tym premierową, nową edycję „Katalogu Roślin” Związku Szkółkarzy Polskich.

Nasza prezentacja z podróży ogrodniczych na Gardeni – wygraj książki i wejściówki na targi

Zapraszam na 3 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych, które odbędzie się na targach Gardenia w Poznaniu. Będę na nim opowiadał o podróżach ogrodniczych. Przy okazji mam dla Was bilety na Gardenię i książki!

Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosno, czy to Ty?”

Długo musieliście czekać na wyniki konkursu, ale wreszcie są! Dziękuję wszystkim za przesłane zdjęcia, które były bardzo piękne. Wszystkim bardzo dziękuję, a wygranym gratuluję. Na pewno będziecie zadowoleni z opryskiwaczy Kwazar oraz z książek.

Konkurs fotograficzny – do wygrania profesjonalne opryskiwacze i książki ogrodnicze

Dawno nie było na naszym blogu konkursu, dlatego działamy! Wraz z firmą Kwazar, producentem opryskiwaczy dużych i małych ogłaszamy konkurs fotograficzny pod tytułem „Wiosno, czy to Ty?„! Oto zasady: należy przesłać jedno wykonane przez siebie zdjęcie, w którym pokażecie wiosnę – w swoim ogrodzie, na swoim balkonie lub uchwyconą gdzieś w mieście lub poza miastem, zdjęcie […]

Wybieramy „nowość roślinną 2014” – do wygrania książki „Rośliny do każdego ogrodu”

Podobnie jak w tamtym roku wybieramy wspólnie najlepszą nowość roślinną, jaka pojawiła się wtym roku w centrach ogrodniczych. Wśród głosujących na jedną z 8 propozycji rozlosujemy 3 egzemplarze jednej z lepszych pozycji wydawniczych, jakie pojawiły się na rynku. A już w czwartek – na wystawie „Zieleń to Życie” zwycięskie rośliny udekorujemy medalami.

Konkurs „Rośliny od A do Z” – do wygrania książki

Dzisiaj rozpoczynamy nową zabawę, w której do wygrania będą książki „Piękne rośliny w pojemnikach”. Zasady są bardzo proste.

Głosuj na najciekawszą pracę w konkursie „Zrób to sam w ogrodzie”

KONKURS ZAKOŃCZONY!!! Poznaj zwycięzców.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.