Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosno, czy to Ty?”

Długo musieliście czekać na wyniki konkursu, ale wreszcie są! Dziękuję wszystkim za przesłane zdjęcia, które były bardzo piękne. Wszystkim bardzo dziękuję, a wygranym gratuluję. Na pewno będziecie zadowoleni z opryskiwaczy Kwazar oraz z książek.

Nagroda główna: opryskiwacz plecakowy Neptune o wartości 260 złotych oraz nagroda książkowa:

Otrzymałem mnóstwo zdjęć makro wiosennych kwiatów, ale wiem, że nie trudno zrobić piękne zdjęcie makro. Pan Jakub Gieleciński zrobił coś trudniejszego. Znalazł wiosnę taką , na jaką czekam przez całą zimę: prawdziwą, świeżą, pachnącą. Gratulacje!

Wyróżnienieopryskiwacz naramienny Orion oraz nagroda książkowa:

Wyróżniłem to zdjęcie, gdyż p. Monika Rzeczkowska musiała się bardzo napracować wykonując ten piękny wiosenny wianek. Spodobał mi się on tak bardzo, że stał się inspiracją dla mojego kolejnego tatuażu! Dziękuję Pani Moniko.

Nagroda internautów: opryskiwacz Orion wraz z książką:

Z przyznaniem tej nagrody nie miałem żadnej wątpliwości. Obserwowałem przyznawane lajki, wiem ile głosów jest z kont fikcyjnych, ile minut przed końcem głosowania zostały przyznane głosy wątpliwej uczciwości. Nie będę więcej się na ten temat rozpisywał. Decyzja jest ostateczna i bezdyskusyjna. Nagrodę internautów otrzymuje p. Agnieszka Kosior.

Nagrody dla osób głosujących:

Wszystkim zwycięzcom gratuluję.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *