Konkurs „Kolory wiosny” z Viva Garden – wygraj farby do ogrodu, inteligentną doniczkę i inne nagrody

Konkurs fotograficzny, dla miłośników zieleni. Wystarczy, że znajdziesz kolorową wiosnę i wyślesz do mnie jej zdjęcie. Do wygrania smart doniczka oraz inne nagrody.

Co należy zrobić?

 • Zrób JEDNO zdjęcie interpretujące hasło „Kolory wiosny”. Mogą to być kolorowe rośliny w Twoim ogrodzie lub w parku, mała architektura, czy też ozdoby ogrodowe. Pamiętajcie, najważniejsze są kolory! Nie musi to być zdjęcie z tego roku.
 • Zdjęcie prześlij na adres konkurs@ogrodniktomek.pl do  niedzieli 8 kwietnia (czekam do północy). Pamiętaj o podaniu swojego imienia i nazwiska.

Co można wygrać?

 • 1 miejsce – inteligenta doniczka, w której przez cały rok możesz uprawiać np. warzywa lub zioła + zestaw farb Viva Garden
 • 2 miejsce – metalowe ozdoby ogrodowe + żywy obraz z rojników + zestaw farb
 • 3 miejsce – żywy obraz z rojników + zestaw farb
 • dwie nagrody dla głosujących na Facebooku – metalowe ozdoby ogrodowe + zestaw farb

Wszystkie nagrody ufundował producent farb Viva Garden, które każdy wygrany otrzyma. Te farby przydadzą Wam się z pewnością w ogrodzie, na tarasie, czy balkonie. Pomalujecie nimi kamień, drewno, metal, terakotę, cegłę, beton itp. Nie musicie szukać różnych farb do różnych powierzchni. Farbami pomalujecie doniczkę, pergolę, murek, konewkę, czy też ławkę.

Zwycięzca konkursu otrzyma ponad to tzw. inteligentną doniczkę. Co to takiego? Doniczka, w której rośliny rosną w specjalnym ekologicznym podłożu i same regulują ile wody pobrać. Doniczka taka jest wyposażona w specjalne lampy led, dzięki którym rośliny rosną nawet złych warunkach oświetleniowych. Wartość takiej doniczki do 430 zł.

Laureaci kolejnych miejsc otrzymają m.in. metalowe ozdoby ogrodowe pokryte rdzą, które jakiś czas temu zobaczyłem na targach ogrodniczych. Bardzo mi się spodobały i mam nadzieję, że Wam również przypadną do gustu. Takie ozdoby wbija się w ziemię np. na rabacie między roślinami.

Do wygranie są również żywe obrazy z rojników, czyli kompozycje które tworzę własnoręcznie. Taka ramka na aukcji charytatywnej dla WOŚP osiągnęła w tym roku cenę 610 zł! Na pewno pamiętacie też, że w lutym przeprowadziłem warsztaty dla 20 osób, podczas których robiliśmy właśnie takie ramki. Więcej o warsztatach.

 

Jakie są dalsze zasady?

Do dalszego głosowania wybiorę 20 najlepszych zdjęć i opublikuje je na Facebooku „Lubię ogród – Ogrodnik Tomek”. Pierwsze miejsce wybiorę osobiście, a drugie i trzecie wybiorą użytkownicy Facebooka. Największa liczba lajków wygrywa. Oczywiście przy swoim wyborze będę się sugerował Waszymi głosami. Wśród głosujących rozlosuję dwa zestawy nagród.

Biorąc udział w konkursie, każdy uczestnik akceptuje regulamin konkursu dostępny pod adresem: https://ogrodniktomek.pl/regulamin-konkursu/

Gotowi? Weźcie aparaty w dłoń i ruszajcie na poszukiwania kolorowej wiosny!

4 thoughts on “Konkurs „Kolory wiosny” z Viva Garden – wygraj farby do ogrodu, inteligentną doniczkę i inne nagrody

 • 4 kwietnia at 15:47
  Permalink

  Super konkurs, z przyjemnością obejrzę prace konkursowe.

  Reply
 • 5 kwietnia at 22:12
  Permalink

  Czy można wysłać kolaż czy lepiej pojedyncze zdjęcie? 🙂

  Reply
  • 8 kwietnia at 07:48
   Permalink

   Lepiej pojedyncze zdjęcie

   Reply
 • 10 kwietnia at 22:08
  Permalink

  Fajny konkurs, cudowne nagrody, ja tylko mogę oglądać i podziwiać. Moja wiosna śpiochem jest i jej oznaki niechętnie ukazują swoje oblicze 🙂 Mam nadzieję, że obecne słoneczko obudzi jej zwiastuny i ucieszy kolorem 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *