Nasza prezentacja z podróży ogrodniczych na Gardeni – wygraj książki i wejściówki na targi

Zapraszam na 3 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych, które odbędzie się na targach Gardenia w Poznaniu. Będę na nim opowiadał o podróżach ogrodniczych. Przy okazji mam dla Was bilety na Gardenię i książki!

Już w sobotę 27 lutego na targach Gardenia w Poznaniu, będziemy mieli przyjemność wziąć udział w 3 Spotkaniu Blogerów Ogrodniczych. Będziemy mówić o podróżach ogrodniczych, więc temat może zainteresować nie tylko blogerów. Zapraszam wszystkich do posłuchania co mamy Wam do powiedzenia. To nie jest impreza zamknięta i każdy może przyjść. W ciągu 30 minut naszej prezentacji powiemy dlaczego bloger powinien, a właściwie musi podróżować? Przekażemy swoje doświadczenia i sposoby na niskobudżetowe wyjazdy. Na setkach nieopublikowanych dotąd zdjęć pokażemy m.in. wiszące lampo‐donice, ruchome zielone ściany z Wystawy Światowej Expo w Mediolanie, hektary tulipanów z Keukenhof czy zielone dachy Berlina. To będzie niezapomniana podróż!

Do wydarzenia można dołączyć na Facebooku:

Gdzie i kiedy?

Międzynarodowe Targi Poznańskie, 27 lutego 2016 (sobota), godz. 11:00.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w budynku 10 (mapka).

Gardenia 3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Konkurs z nagrodami

Mamy do rozdania 5 zestawów książek wraz z biletami na Gardenię na piątek lub sobotę. Są one w wersji elektronicznej, więc spokojnie zdążymy Wam je przesłać przed Gardenią. Książkę, którą dla Was wybrałem mam również w swojej domowej biblioteczce. „Ogrody” to album z pięknymi zdjęciami ogrodów z całego świata. Z pewnością zachęcą Was one do podróżowania i odkrywania  pięknych, zielonych miejsc.

Ogrody książka

Co trzeba zrobić?

Wyślij maila na adres konkurs@ogrodnikTomek.pl i napisz w nim w punktach, jakie ciekawe zielone miejsca w Polsce i na całym świecie warto odwiedzić. Mogą to być ogrody, parki, lasy, miejskie skwery, a także wystawy, parady oraz inne miejsca i wydarzenia związane z zielenią.

Na maile czekamy do czwartku 25.02.2016 do godz. 20:00. Wśród nich rozlosujemy zwycięzców, którym jeszcze tego samego dnia prześlemy bilet elektroniczny na Gardenię, który można wykorzystać w piątek lub sobotę. Książki wyślemy w kolejnych dniach.

Jeszcze raz zachęcam wszystkich do przyjścia na 3 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych na  Gardenii i oczywiście na prezentację Ogrodnika Tomka w sobotę o godz. 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *