Ogrodnik Tomek stworzy pandę z kwiatów w centrum Warszawy – jeśli przyłączysz sie do akcji Godzina dla Ziemi!

To wyjątkowa akcja, której mam zaszczyt być ambasadorem. Jeśli przyłączy się do niej 85 tysięcy osób, to na skarpie przy trasie W-Z wkrótce pojawi się kolorowa panda. Logo WWF z kwiatów jedorocznych wykonam wspólnie z pracownikami mojej firmy i mieszkańcami Warszawy.

Co to jest godzina dla Ziemi?

„Godzina dla Ziemi WWF to prosta idea, która szybko przerodziła się w największą na świecie inicjatywę społeczną. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, w symbolicznym geście troski o naszą wspólną Planetę.”

Jak przyłączyć się do akcji?

Przede wszystkim już w sobotę, 29 marca między 20.30 a 21.30 symbolicznie zgasić światło w swoim domu.

Co zrobić, by kwiatowa panda powstała?

Na stronie  akcji (kliknij tutaj) należy zgłosić chęć włączenia się do akcji, podając tylko adres e-mail i miejscowość. Jeśli zgłosi się 85 tysiecy osób (a niewiele już brakuje), to wspólnie z Warszawiakami stworzymy kolorową pandę.

Kto jeszcze włączył się do akcji?

Oprócz mojego wyzwania jest kilka innych, równie interesujących. Kinga Rusin wdrapie się na szczyt pałacu kultury, Agnieszka Szulim i Michał Piróg przepłyną Wisłę na tratwie z butelek. Wszystkie wyzwania można poznać na stronie.

Kto nas wspiera?

Wspiera nas Zarząd Terenów Publicznych, który zgodził się udostępnić skarpę przy trasie W-Z, aby stworzyć tam kwietną kompozycję. Dziękuję!

Więc – do dzieła!

Zgłoś się na tej stronie, zgaś światło i pamiętaj, by szanować naszą planetę, mamy tylko jedną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *