Jak wysłać kwiaty przez Internet? – przesyłki kwiatowe

Bukiety kwiatowe to najpopularniejszy prezent wręczany bliskim osobom na przeróżne okazje. W imieniny, urodziny, rocznice królują rośliny. Jak jednak podarować komuś piękne kwiaty, jeśli mieszka daleko? Pomocne są przesyłki kwiatowe.

Dzień matki, dzień babci, urodziny, imieniny – każda okazja jest dobra na wręczenie kwiatów. Jeśli nie możemy zrobić tego osobiście możemy zawsze skorzystać z przesyłek kwiatowych. Pamiętam radość mojej mamy, gdy na dwudziestą piątą rocznicę ślubu tata przysłał jej piękny bukiet róż. Do tamtej pory przesyłki kwiatowe widziała tylko w telewizji, więc radość była podwójna, a opowiadaniu znajomym i rodzinie nie było końca 🙂

Dlatego też dziś chciałbym się przyjrzeć ofercie dostępnej na www.twojekwiaty.pl. Ja w przeciwieństwie do mojego taty, nigdy wcześniej nie korzystałem z przesyłek kwiatowych, dlatego postanowiłem bardziej zagłębić się w ten temat i podzielić nim się z Wami.

W ofercie EuroFlorist jest kilkadziesiąt kompozycji bukietów, które możemy wybrać w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym. Mi najbardziej się spodobał „promyczek” 🙂 Do przesyłki możemy dołączyć m.in. czekoladki, maskotkę, kartę okolicznościową, czy koszyk owoców. Przydatną funkcją na stronie jest też „LiveChat”, dzięki któremu możemy w każdej chwili zadać pytania konsultantowi.

Jak to wszystko działa? O to postanowiłem zapytać panią Annę Burzyńską z EuroFlorist. „Po złożeniu zamówienia bukiet kwiatów jest przygotowywany w kwiaciarni znajdującej się blisko domu osoby, która ma go otrzymać. Jesteśmy siecią, która zrzesza ponad 750 kwiaciarń w Polsce. Tak duża liczba punktów sprawia, że doręczenie przesyłki jest możliwe już w 2 godziny od złożenia zamówienia″. Mi w serwisie spodobało się jeszcze dostarczanie przesyłek, nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą, możliwość wysłania prezentu bliskiej osobie nawet w niedzielę oraz łatwe płatności przy pomocy transferów bankowych, np. mTransfer. A jakie są inne mocne strony przesyłek kwiatowych EuroFlorist? „Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy usługę potwierdzenia dostawy sms, dzięki czemu zamawiający wie, że odbiorca otrzymał prezent. Mamy wiele promocji i zniżek o których przypominamy stałym klientom mailowo, a także jesteśmy w programie PAYBACK.

Duży wybór kwiatów, szybkie doręczenie w dowolne miejsce i niebanalna niespodzianka – to bez wątpienia największe zalety przesyłek kwiatowych. Sprawdzą się one jako interesująca alternatywa dla wręczania kwiatów jeśli nie możemy tego zrobić osobiście lub jako bardzo oryginalny sposób, który może dostarczyć mnóstwo radości – tak jak było to w przypadku mojej mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *