Katalogi ogrodowe marketów budowlanych 2013

Co roku cztery największe markety budowlane wydają na wiosnę katalogi produktów ogrodniczych.  Bardzo lubię ten moment, gdyż jestem ich częstym klientem i z chęcią się dowiem co mają do zaoferowania w tym roku. Castorama, Obi, Leroy Merlin i Praktiker – macie już ich katalogi?

Dekoracje ogrodowe, narzędzia, meble, rośliny, doniczki, i wiele innych produktów. Katalogi można obejrzeć w internecie, chociaż ja wolę te papierowe, gdyż od razu sobie zaznaczam interesujące produkty. Patrząc na ofertę wnioskuję, że do marketów wreszcie dotarła moda na jaskrawe, kolorowe dekoracje, które tak lubię. Wybiorę po kilka przedmiotów z każdego katalogu, które najbardziej mnie zainteresowały. Pamiętajcie, że nawet jeśli w Waszym regionie nie ma któregoś z marketów to każdy prowadzi sklep internetowy lub sprzedaż na telefon.

1. „Ogrody, tarasy, balkony” – Castorama (kliknij, aby pobrać) – W tym roku sklep postawił największy nacisk na meble ogrodowe, których w ofercie jest mnóstwo.

Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/114982996162010427991/album/Castorama2013?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

2. „Obi tak to robi” – Obi (kliknij, aby obejrzeć) – Jak co roku mają najbogatszą ofertę roślin ogrodowych, ale dekoracje też są interesujące. Dzięki katalogowi dowiedziałem się, że wreszcie dostępne są kosiarki z rollerami do tworzenia trawników o których kiedyś pisałem: Trawnik w paski.

KPICASA_GALLERY(Obi2013)
3. „Mój ogród” – Praktiker (kliknij, aby obejrzeć) – Do tej pory najrzadziej odwiedzałem ten sklep, ale w tym roku bardzo mnie zaskoczył, zwłaszcza ciekawymi donicami w przystępnej cenie.

KPICASA_GALLERY(Praktiker2013)

4. Leroy Merlin – dostępny po 15 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *