Konkurs „Pojedynki zdjęć” rozstrzygnięty!

Konkurs „Pojedynki zdjęć”, w którym brałem udział jako bloger, został rozstrzygnięty. Przez 5 tygodni pojedynkowaliście się ze zdjęciami siedmiu blogerów. Kto wygrał aparaty?

Pięć tygodni minęło szybko. Przez ten czas na stronie Pojedynków Zdjęć w portalu Interia.pl mogliście czytać posty moje i pozostałych 6 blogerów. Robiliśmy zdjęcia najnowszym Canonem EOS M, z którymi mogliście konkurować i wygrać taki sam aparat. Bardzo się cieszę, że wziąłem udział w tym projekcie, gdyż mogłem dotrzeć do większej liczby czytelników i zarazić ich chociaż troszkę moją pasją (mam nadzieję). A poza tym nauczyłem się robić lepsze zdjęcia i poznałem Magdę z bloga Rudomi 🙂

Jest mi bardzo miło, bo jeden z dwóch aparatów Canon EOS M trafił do osoby, która pojedynkowała się z moim zdjęciem. Pani Moniko: gratuluję! Drugi aparat otrzymała pani Julia: moje gratulacje! Przeczytaj więcej o konkursie.

Zobacz kto wygrał pozostałe nagrody.

A o to zwycięskie zdjęcia.

A tutaj wszystkie moje posty na miniblogu Pojedynków Zdjęć: Ogrodnik Tomek. Wszystkie zdjęcia

One thought on “Konkurs „Pojedynki zdjęć” rozstrzygnięty!

  • 26 stycznia at 19:16
    Permalink

    Nie spodziewałam się, że takie rzeczy znajdę na blogu ogrodnika 🙂 Trafiłam tu przez przypadek z konkursu na blog roku, ale to była miła wizyta. Pozdrawiam.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *