Ubieranie choinek w biurach i mieszkaniach prywatnych

Ubieranie choinek świątecznych to ta część mojej działalności, którą chyba najlepiej lubię. Bo przecież kto nie lubi świąt? Od dziecka czekałem co roku na ten moment, kiedy będę mógł udekorować choinkę w mieszkaniu, a teraz robię to kilkadziesiąt razy w roku. Oczywiście nie sam. Wraz ze swoją ekipą dostarczam choinki do biur, firm i urzędów. Zajmujemy się również dekoracjami świątecznymi w mieszkaniach prywatnych, na imprezach, eventach, na wigiliach firmowych.

Choinka z ubraniem do biur, firm, urzędów

Do każdego zlecenia podchodzimy zawsze indywidualnie. Dobieramy ozdoby do kolorystyki biura, identyfikacji wizualnej firmy, a także do możliwości zamontowania ozdób i warunków panujących w biurze. Dostarczając choinki rekomendujemy jodłę kaukaską. Z dostępnych choinek to właśnie jodła będzie najdłużej piękna i nie zgubi igieł zanim nadejdą święta.

Dekoracja świąteczna biura, firmy to zlecenie szczególne ze względu charakterystykę miejsca pracy. Zdajemy sobie sprawę, że nie można przeszkadzać w takim miejscu, dlatego nie jest dla nas najmniejszym problemem praca w godzinach wieczornych, a nawet nocnych. Staramy się być niewidoczni, a po wykonaniu dekoracji zostawiamy perfekcyjny porządek.

Choinki do mieszkań prywatnych

W wielu mieszkaniach nie ma dużo miejsca, dlatego rozmiar choinki dobieramy zawsze do miejsca w którym będzie ona stała. Czasem musimy wybrać węższą, innym razem niższą. Każdą choinkę zawsze wybieramy osobiście w szkółce, a nawet jedziemy do innej jeśli akurat wśród setek drzew nie ma tej jednej, jedynej.

Kolorystykę choinek dobieramy do mieszkania i preferencji klienta. Doradzamy, czy lepsze będą lampki choinkowe o barwie ciepłej, czy zimnej, jakie bombki najlepiej będą pasować do wnętrza.

Choinki na eventy, imprezy, wigilie firmowe

Dostarczamy choinki także na jednorazowe imprezy. Takie zlecenie wymaga od nas szybkości działania. Dekoracja świąteczna musi być szybko wykonana, a zaraz po evencie zdemontowana. Możemy wypożyczyć dekoracje świąteczne, a po imprezie je zabrać. To doskonałe rozwiązanie na firmową wigilię organizowaną poza biurem w wynajętym lokalu.

Stroiki świąteczne

Nasze stroiki to małe dzieła sztuki. Wykonywane są przez florystów, ludzi z pasją. Zawsze staramy się, żeby w dekoracji było jak najwięcej natury, dlatego nie wykonujemy stroików z sztucznego sztucznych gałązek. W naszych kompozycjach najczęściej znajdują się dary lasu, czyli gałązki jodły, mech, szyszki, żołędzie, owoce, a także kwiaty i ozdoby świąteczne najwyższej jakości.

Zaufali nam m.in.


Co zrobić aby choinka dłużej stała? Jakie są sposoby na to żeby nie zgubiła igieł tuż po świętach? Rozmawialiśmy o tym w Pytaniu na śniadanie w TVP2.

Zapraszam do kontaktu:

Filip Misiewicz
tel. 694 505 256

swieta@ogrodniktomek.pl

Pełna oferta dekoracji świątecznych:

Ubieranie choinek w biurach i mieszkaniach prywatnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *