Automatyczne nawadnianie

System automatycznego podlewania

Oferta dostępna: Warszawa i okolice

 

Czy wiecie, że najwłaściwszą porą na podlewanie ogrodu jest wczesny ranek? Godzina 5:00. Tak, aby ziemia była jak najdłużej wilgotna zanim wysuszy ją słońce. Pomyślicie sobie: po co wstawać rano jeśli można podlać wieczorem. Otóż podlewanie wieczorem sprawia, że przez całą no rośliny są mokre i podatne na choroby grzybowe. No więc komu chce się wstawać tak wcześnie? Dzięki systemowi automatycznego podlewania cały ogród będzie już podlany, gdy otworzymy rano oczy. Czy nie wolicie odpocząć w ogrodzie zamiast stać kilka godzin z wężem do podlewania w ręku?

Ogrodnik Tomek, autor najpopularniejszego w Polsce bloga ogrodniczego, gość „Pytania na Śniadanie” w TVP2, autor wielu aranżacji roślinnych, opiekujący się wieloma warszawskimi ogrodami będzie osobiście nadzorował prace nad Waszym nawadnianiem.

Nasz zespół wykona profesjonalny projekt systemu automatycznego nawadniania. Dobierzemy odpowiednie zraszacze najlepszych firm (Toro, RainBird, Hunter) oraz z największą starannością zainstalujemy system nawet w  gotowych ogrodach, tak aby po pracach nie było większego śladu. Zapewniamy serwis, konserwację, wiosenne i jesienne przeglądy.

Koszt automatycznego nawadniania zależy m.in. od ukształtowania terenu, wielkości ogrodu, kształtu rabat i trawnika, parametrów źródła wody (ciśnienie, wydajność), użytych akcesoriów. Zespół ogrodnika Tomka zaprojektuje system najodpowiedniejszy dla Waszego ogrodu.

Dzięki systemowi automatycznego nawadniania możecie zaoszczędzić kilka godzin w tygodniu. Automatyczne podlewanie jest bezobsługowe i nie musicie się martwić, czy Wasze rośliny otrzymały odpowiednią ilość wody. System jest zaprojektowany tak, aby nie było jej ani za dużo, ani za mało. Dzięki temu można zaoszczędzić nawet 40% wody w porównaniu z ręcznym podlewaniem.

Pracownia Ogrodnika Tomka
tel. 694 505 256
kontakt@ogrodnikTomek.pl

Projekt Zieleń Tomasz Kok
ul. Białołęcka 150E, 03-253 Warszawa
NIP 5242747254

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *