Warsztaty z żywych obrazów z ogrodnikiem Tomkiem na Gardenii [zapisy]

Jeśli chcesz wykonać razem ze mną ramkę z rojników, to masz taką niepowtarzalną szansę. Już dziś, o 18:00 startują zapisy na bezpłatne Warsztaty, które odbędą się w ramach Forum Promotorów Ogrodnictwa w ostatnim dniu Targów Ogrodniczych Gardenia w Poznaniu, już 24 lutego.

Zapewne pamiętacie ramkę z rojników, którą przygotowałem na aukcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [zobacz]. Została ona wylicytowana za ponad 600 złotych, dwunastokrotnie przekraczając cenę wywoławczą. Na moim Facebooku wywołała ona wiele pytań – jak wykonać podobny obraz. Te pytania zainspirowały mnie, aby podzielić się wiedzą i przygotowałem wraz z moim zespołem niespodziankę.

Bezpłatne warsztaty dla każdego

Targi Ogrodnicze Gardenia to impreza znana prawie każdemu miłośnikowi zieleni. To coroczne otwarcie sezonu dla branży ogrodniczej. Chociaż to impreza branżowa, to ostatni jej dzień, sobota jest Dniem Otwartym i w tym dniu, 24 lutego przygotowaliśmy dla Was warsztaty.

Jak będą wyglądać warsztaty?

Chciałbym, aby każdy uczestnik samodzielnie przygotował ramkę z rojników i innych sukulentów.

Ruszamy punktualnie o godzinie 12:00 w kosmicznym namiocie nr 2 w pawilonie 6 Targów Poznańskich. Zaczniemy od przygotowania ramki, montażu siatki w której posadzimy rośliny i wypełnieniu jej odpowiednim podłożem. Zapoznam Was z ponad 10 różnym odmianami roślin, które posadzicie, a następnie (wraz z moją dzielną asystentką Agatą) pomożemy Wam zakomponować własne dzieła „roślinnej” sztuki.

Na koniec pomalujemy ramki na jeden z 29 wiosennych kolorów farb Viva Garden, partnera naszych Warsztatów. Po 2 godzinach, w czasie których możecie zwiedzić ogromny teren targów zaprosimy Was ponownie, na pamiątkowe zdjęcie z ramkami, które wraz z prezentem od sponsora zabierzecie do swoich domów.

Jedyne, czego potrzebujesz, to zapał do pracy twórczej! Wszystkie materiały zapewniamy!

Jak wziąć udział w warsztatach?

Aktualizacja: Dodatkowa tura zapisów odbędzie się w postaci konkursu, między godziną 10:00 we wtorek 20 lutego, a 10:00 21 lutego na naszym Facebooku: facebook.com/ogrodniktomek 

Już po ogłoszeniu całego planu imprez na Gardenii kilka dni temu, pojawiły się pierwsze wiadomości. Postanowiliśmy dać wszystkim równe szanse, dlatego dziś (14 lutego), równo o 18:00, dokładnie TUTAJ pojawi się link do formularza zapisów.

[Zapisy zakończyły się]

Już teraz możecie się przygotować do jego sprawnego wypełnienia (kto pierwszy, ten lepszy), wybierając ulubiony kolor, na który pomalujecie swoją ramkę! Możecie wybrać spośród 29 wiosennych kolorów farb Viva Garden:

Uwaga: warsztaty są bezpłatne dla odwiedzających Targi Gardenia. Bilet na Dzień Otwarty możecie kupić w kasie lub już za 25 złotych na stronie internetowej (tutaj).

Nie tylko nasze warsztaty!

Oprócz naszych warsztatów z tworzenia rojnikowych obrazów w ramach „Kreatywnego Garden Party na Gardenii” możecie wziąć udział m.in. w warsztatach z budowy domowego ogródka ziołowego czy „zjeść storczyka” podczas zajęć z kwiatów jadalnych. Koniecznie sprawdźcie program w wydarzeniu na Facebooku.

Nasze warsztaty organizowane są w ramach Forum Promotorów Ogrodnictwa – nowej inicjatywy będącej kontynuacją dawnych spotkań blogerów ogrodniczych. Całość organizowana jest przez bloga/vloga Miejski Ogrodnik. Przez 2 pierwsze – „branżowe” dni Gardenii będą prowadzone warsztaty, spotkania i dyskusje dedykowane internetowym twórcom, więc jeśli prowadzisz bloga, stronę lub grupę ogrodniczą na Facebooku – koniecznie musisz dołączyć do wydarzenia.

Do zobaczenia na Gardenii!

Bądź na bieżąco!

Obserwuj moją stronę na Facebooku: Lubię Ogród – ogrodnik Tomek – tam bieżące informacje o warsztatach, Gardenii i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *