Konkurs fotograficzny „Uchwyć lato!”

Aparaty w dłoń i idziemy szukać lata. Wraz z producentem nawozów Florovit pro Natura ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny.

Zapraszam do dział w konkursie!

Co należy zrobić?

 • wśród swoich zdjęć wybrać JEDNO, które będzie interpretacją hasła „uchwyć lato” zawierającą szeroko pojętą roślinność: ogrodową, miejską, domową lub balkonową,
 • przesłać je na adres konkurs@ogrodniktomek.pl podając imię i nazwisko autora do dnia 4. sierpnia.
Do wygrania:
 • 3 nagrody Ogrodnika Tomka – zestaw nawozów Florovit pro Natura + książka „Mój balkon”.
 • 2 nagrody wyłonione w głosowaniu na Facebooku – zestawy nawozów.
Do głosowania czytelników wybiorę 20 najlepszych prac, a nagrody otrzymają osoby, których zdjęcia między 19 a 26 sierpnia zdobędą najwięcej głosów „lubię to”. Ostatecznych zwycięzców podam do 26 sierpnia.
Organizatorem konkursu jest firma Projekt Zieleń Tomasz Kok. Wysyłając zdjęcie konkursowe uczestnik dokonuje przekazania praw autorskich do zdjęcia oraz wyraża zgodę na ich publikację wraz z podaniem imienia i nazwiska autora.

9 thoughts on “Konkurs fotograficzny „Uchwyć lato!”

 • 29 lipca at 13:16
  Permalink

  Ja chętnie prześlę do konkursu zdjęcia swoich petunii. W tym roku jak nigdy zakwitły przepięknie i przetrwały wszelkie wiatry i burze. Myślę, że to florovit pro natura tak wzmocnił moje kwiaty i pobudził do tak intensywnego kwitnienia.

  Reply
 • 1 sierpnia at 11:48
  Permalink

  Fajny pomysł !!! Akurat taka nagroda by mi się przydała bo regularnie stosuję Florovit 🙂 jest po prostu najlepszy. Zaraz lecę cykać fotki mojego ogródka 🙂

  Reply
 • 2 sierpnia at 16:33
  Permalink

  Głosowanie na Facebooku uważam za niesprawiedliwe, ponieważ jak zwykle w takich przypadkach,o wygranej zdecyduje ilość znajomych na tym portalu, a nie walory zdjęcia.
  Jestem starszej daty, więc ani ja, ani moi znajomi nie jestesmy na Facebooku, więc właściwie nie mam szans na nagrodę. Konkurs powinien być rozstrzygnięty przez niezależną komisję, a tak to sie idzie na tak zwaną łatwiznę, gdzie nie ma mowy o wyłonieniu najlepszej pracy. Przykre.

  Reply
  • 4 sierpnia at 13:00
   Permalink

   Po pierwsze główne nagrody – zestawy nawozów i książki zostaną wybrane przez organizatorów. Tylko 2 nagrody dodatkowe zostaną wyłonione w głosowaniu fanów na Facebooku.
   Po drugie – zawsze sprawdzamy głosy i jeśli pochodzą od profili bez zdjęć, w których 100% treści to udział w konkursach, takie głosy zostają unieważniane – tak było w tamtym roku.
   Po trzecie – konkurs jest organizowany u mnie na blogu i wybór zdjęcia jest zupełnie subiektywny – wygra zdjęcie, które najbardziej spodoba się mi 🙂

   Reply
 • 5 sierpnia at 13:39
  Permalink

  Florovit kupuje bardzo często, poniewaz jest najlepszym środkiem jesli chodzi własnie i pielęgnacje i odzywianie roslin wiec tez poważnie zastanowie sie co do udziału w konkursie.

  Reply
 • 6 sierpnia at 06:54
  Permalink

  Ech, spóźniłam się, szkoda. 🙁 Również używam florovit już od wielu lat. Nagroda super! No nic, pozostaje mi głosować na innych i życzyć powodzenia.

  Reply
 • 17 sierpnia at 04:52
  Permalink

  Witam,
  gdzie można odnaleźć wyniki konkursu?

  Reply
  • 25 sierpnia at 08:47
   Permalink

   Konkurs jeszcze trwa

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *