Zobacz komu odpicujemy altanę!

Niedawno, wraz z serwisem Wkręceni w Dom ogłosiliśmy poszukiwania zaniedbanej altany, którą odmienimy nie do poznania. Dziś już wiemy, kogo odwiedzimy z naszą metamorfozą.

Spośród zgłoszeń postanowiliśmy wybrać altanę, nadesłaną przez panią Justynę z Piaseczna. Ona sama w liście do nas napisała:

Przedstawiam Państwu naszą altanę, która kiedyś była głównym obiektem w ogrodzie. W letnie weekendy przyjeżdżała rodzina i robiliśmy wielkie grillowanie – to były naprawdę dobre czasy. Niestety po śmierci mojego taty, stała się ona jedynie zbiorowiskiem sprzętu ogrodowego i drewna kominkowego. W otoczeniu dużo zieleni, a na przeciw oczko wodne z fontanną. Obok dość amatorska bujawka wykonana przez tatę. (…) Marzy mi się uśmiech na twarzy mojej mamy, która będzie mogła odpocząć jak dawniej wieczorami, przy herbacie w altanie. Chciałabym też, aby ogród odżył, a spotkania rodzinne nabrały znów kolorów. Z altany na pewno będą korzystać dorośli, a z jej zielonych okolic dzieci. W czerwcu planujemy chrzest syna, być może to nam przypadnie inauguracja pięknej odnowionej altany właśnie tego dnia.

Już wkrótce zabieramy się do pracy i postaramy się przywrócić dawny blask altanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *