Wasze opinie – wyniki ankiety i rozwiązanie konkursu

Ostatnio poprosiłem Was o wypełnienie ankiety na temat mojego bloga. Do dnia dzisiejszego wypełniło ją 107 osób, za co bardzo dziękuję.

Dzięki Waszej opinii mogę się dowiedzieć co Wam się podoba, a co nie, jakich wpisów Wam brakuje, a jakie czytacie najczęściej. To dla mnie bardzo ważne informacje, gdyż teraz wiem na jakich tematach powinienem się bardziej skupić, abyście u mnie bywali częściej. W końcu piszę dla Was a nie dla siebie 🙂

O czym chcielibyście więcej czytać? Najczęściej powtarzały się trzy odpowiedzi: o szkodnikach i chorobach roślin, o pielęgnacji roślin domowych oraz więcej fotorelacji z ogrodów i parków.

Szczególnie spodobała mi się odpowiedź odnośnie czasu, który spędzacie na blogu: „Zaglądam na niego codziennie. Aż mój mąż się nabija ze mnie, że wieczory spędzam z Tomkiem a nie z nim”. Dziękuję i zapraszam dalej do spędzania wspólnych wieczorów 🙂

Jak oceniacie mojego bloga i stronę na Facebooku w skali od 1 do 5?

 • Dobór tematyki postów – 4,44
 • Zawartość merytoryczna  artykułów – 4,34
 • Zdjęcia i oprawa graficzna – 4,58
 • Łatwość korzystania z bloga – 4,57
 • Prowadzenie strony na Facebooku – 4,60

Zgodnie z obietnicą rozlosowałem trzy osoby, które otrzymują książki „Piękne kwiaty”. Szczęśliwcy to:  Monika Plak, Joanna Różańska i Mateusz Kopeć. Gratuluję. Do losowania użyłem jak zwykle generatora liczb losowych losowe.pl.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wypełnienie ankiety. Poniżej szczegółowe dane.

One thought on “Wasze opinie – wyniki ankiety i rozwiązanie konkursu

 • 8 lutego at 06:30
  Permalink

  hihi, jest mój cytat! 🙂 szkoda, że książka nie wpadła, będę próbować w innych konkursach, pozdrawiam! 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *