Siema! – czyli 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomogliście fundacji? Mam dla Was zabawę. Znajdźcie moją konewkę na e-sercu!

Na ulicach mnóstwo uśmiechniętych ludzi, wolontariuszy z puszkami, dużo imprez. Raz w roku jest taki dzień, w którym wszyscy chcą pomóc potrzebującym. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Oglądając telewizję słyszę co chwilę ogromne kwoty przekazywane przez darczyńców. 2 miliony od banku, milion od sieci sklepów. Ostateczna kwota składa się jednak przede wszystkim z pojedynczych złotówek ofiarowanych przez zwykłych ludzi. Fundację można wesprzeć na wiele sposobów m.in. wrzucając pieniądze do puszki, wysyłając smsa, biorąc udział w aukcji, czy też rysują e-serce.

Sami widzicie, że w rysowanie serca zaangażowało się mnóstwo ludzi. Mała zabawa: znajdź moją konewkę. Nie możesz znaleźć? Odpowiedź jest tutaj: konewka na e-sercu. Całe serce można zobaczyć na stronie e-serce.wosp.org.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *