Zmierz się ze mną w pojedynku zdjęć i wygraj aparat

Canon EOS M – tak się nazywa to cudeńko, które możecie wygrać. Co trzeba zrobić? Aparaty w dłoń i na pojedynek! Tak, tak… pojedynek zdjęć.

Akcja, w której biorę udział to Pojedynki zdjęć. Przez 5 tygodni ja i 6 innych blogerów będziemy zamieszczać na swoich mini-blogach posty konkursowe ze zdjęciami. Kto chce wygrać aparat, musi zrobić zdjęcie i rzucić wyzwanie zdjęciu konkursowemu jednego z blogerów. Proste, prawda?

Oczywiście zachęcam do czytania nie tylko moich postów. Jest blog o rudych kotach, podróżniczy, kulinarny, fotograficzny, a także o modzie. Zachęcam do głosowania na moje posty konkursowe. Oto one:

„Gdzie Tomek nie może, tam siostrę pośle” – zobaczcie jak moja siostra postanowiła napowietrzyć trawnik.

„Rośliny są moją pasją” – dlaczego podczas burzy z piorunami siedziałem pod wierzbą w ogrodzie?

„Mam cię wstrętny robalu” – roślina owadożerna.

„Panie proszą panów… do sprzątania” – przedświąteczny zawrót głowy.

„Sposób na bezsenność” – co robić, gdy nie możesz zasnąć?

A co to za aparat ten EOS-M? Bezlusterkowiec z wymiennymi obiektywami! Jakość lustrzanki w małym, podręcznym kompakcie. Testuję go już kilka tygodni i jestem zachwycony. Aż trudno będzie się z nim rozstać. Wasz może być na zawsze. Aparaty w dłoń i na pojedynek! www.pojedynkizdjec.pl

         

Tomasz Dominik Kok

3 thoughts on “Zmierz się ze mną w pojedynku zdjęć i wygraj aparat

 • 17 grudnia at 16:38
  Permalink

  Konkurs ciekawy ale coż z tego…. Ciągle wiesza się serwer i nie można przesłać swoich propozycji zdjęć… Manipulacja czy pech?

  Reply
  • 30 grudnia at 20:03
   Permalink

   Pani Beato, przez chwilę interia miała problemy, ale potem wszystko działało. Widziałem że Pani zdjęcie przeszło do pojedynku. Gratuluję 🙂

   Reply
 • 5 stycznia at 16:30
  Permalink

  wspaniałe zdjęcia kota w stajence, myślę że nikt go nie przegnał. Kocina dała malutkiemu Jezuskowi co miała – trochę ciepełka.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *