Wazony foliowe

Wazony wykonane z folii mogą być ciekawą alternatywą dla tych tradycyjnych wykonanych ze szkła. Ich główna zaleta to niska cena i oryginalność. 

Wazony te wykonane są z grubej folii, takiej z której robi się materace plażowe. Dzięki temu trudno je przerwać i mogą nam służyć bardzo długo. Ich główną zaletą jest niska cena. Kosztują ok. 2zł! Czy widzieliście kiedyś tańszy wazon? Ja nie. Po złożeniu zajmują mało miejsca, dlatego można się zaopatrzyć w kilka wzorów i przechowywać je w szufladzie. A jest w czym wybierać. Kształtów, kolorów i rozmiarów jest mnóstwo. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Złożony wazon jest cienki jak kartka papieru, ale po nalaniu wody nabiera kształtu tradycyjnego wazonu. Jest stabilny, ale nawet gdyby się przewrócił to mamy pewność, że się nie zbije.

Wazony można kupić w sklepach internetowych oraz na allegro. Wystarczy wpisać w google: wazon foliowy, a ukażą nam się oferty wielu sklepów. Warto przejrzeć kilka takich ofert, aby znaleźć najbardziej podobający nam się wzór.

Autor: Tomasz Dominik Kok

 

 

One thought on “Wazony foliowe

  • 5 marca at 19:49
    Permalink

    bardzo ciekawe i pomystowe te flakony…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *