Rower jako dekoracja ogrodowa

Co zrobić ze starym rowerem? Wyrzucić go na śmietnik lub odłożyć na zawsze do piwnicy? Nie! Można go wykorzystać w swoim ogrodzie. Trochę pomysłowości i rower może zyskać nowe życie. Wprawdzie nie będzie służył do jazdy, ale również będzie nam sprawiał radość.

Moje ulubione stoisko na wystawie „Zieleń to Życie 2011” ozdabiał stary różowy rower. Na rowerze lubię jeździć, a w dodatku jest w kolorze loga „Ogrodnika Tomka”, dlatego tak mi przypadło do gustu. Na pewno wkrótce i w moim ogrodzie pomiędzy roślinami znajdzie się rower.

Rowery są coraz częściej stosowane jako ozdoba ogrodowa. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Często przy ścianie domu znajduje się chodnik lub podjazd i nie możliwości posadzenia tam roślin w ziemi. Miejsce to jest pozbawione zieleni. Można tam ustawić donice z kwiatami lub właśnie rower. Wieszamy na nim doniczki i sadzimy w nie kwiaty jednoroczne. Taka dekoracja z pewnością ożywi to miejsce.

Pomalowany na jaskrawe kolory rower może rozweselić zielone rabaty. Błękitny, czerwony, a nawet zielony jednoślad sprawi, że będzie on się wyróżniał wśród zielonych roślin. Można go również pomalować na delikatny róż, jasną żółć, a nawet na zielono. Wtedy wkomponuje się w rabatę i będzie jedynie delikatnym akcentem.

Autor: Tomasz Dominik Kok

Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/114982996162010427991/album/RowerJakoDekoracjaOgrodowa?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

2 thoughts on “Rower jako dekoracja ogrodowa

  • 20 lutego at 07:42
   Permalink

   Na każdym zdjęciu jest podane źródło. Wiosną będzie więcej zdjęć, gdyż kilku czytelników będzie malowało rowery w swoich ogrodach i z pewnością się pochwalą 🙂 Ja również.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *