Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

Zrób to sam

Artykułów powiązanych z tym tematem: 24

Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce! Jest on wyjątkowy, królują w nim piękne rośliny, a właścicielka tworzy w nim niesamowite dzieła. 

Jak zrobić karmnik dla ptaków z pomarańczy?

Budowa prostego karmnika może być świetną zabawą dla dzieci. Przy okazji można połączyć przyjemne z pożytecznym i nauczyć dzieci jak ważne jest dokarmianie ptaków zimą.

Metamorfoza altany, czyli jak odnowić stary grat

Jak odnowić altanę? Wspólnie z serwisem Wkręceni w Dom zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była całkowita metamorfoza altany ogrodowej. Wygrała Pani Justyna z podwarszawskiego Piaseczna. Jesteście ciekawi jak zmieniła się zaniedbana altana?

Zrób to sam: żyrandol ogrodowy

Żyrandol w ogrodzie? Tak, to świetny pomysł na oryginalną ozdobę. Żyrandol nadaje elegancji. Można go powiesić nad stołem na tarasie, a nawet na drzewie! 

Balonowy kwiatek

Kwiaty z papieru, z liści, z puszek, tkanin… kreatywność ludzka nie zna granic. Bardzo lubię takie twórcze, roślinne prace. A może by tak zrobić kwiatek z balonów? Można go wykonać wspólnie z dziećmi, dostarczając im mnóstwo radości. Patrycja Lipińska pokaże jak to zrobić.

Poznaj zwycięzców konkursu „Zrób to sam w ogrodzie”

Konkurs „Zrób to sam w ogrodzie” zakończony. Poznaj zwycięzców.

Głosuj na najciekawszą pracę w konkursie „Zrób to sam w ogrodzie”

KONKURS ZAKOŃCZONY!!! Poznaj zwycięzców.

Niewielka sadzawka z fontanną

Jak powszechnie wiadomo, woda to życie, dosłownie i w przenośni. Ogród, jako przestrzeń do życia dla roślin i zwierząt, jako miejsce pracy, wypoczynku, spotkań, jako salon w okresie od wiosny do jesieni dla ludzi też potrzebuje wody. Nie tylko wody rozumianej ściśle w kategorii pokarmu, ale wody, jako szeroko rozumianego elementu nadającego niepowtarzalności, uroku i […]

W cieniu, pod krzewami – rabata

Cień w ogrodzie z reguły nie jest zjawiskiem pożądanym. Niektórym kojarzy się z przerzedzonym trawnikiem, innym z przestrzenią porośniętą jedynie przez mech. Jeśli dodać do tego bezpośrednie sąsiedztwo drzew, czy krzewów niemożliwym wydaje się zaaranżowanie w nim ciekawej, roślinnej kompozycji… ale czy oby na pewno?

Wygodna alejka

Po deszczu woda nie podmywa alejki nie jest ślisko, a więc mamy zapewnione bezpieczeństwo (szczególnie jak się ma dzieci) oraz wygodę. Ścieżka jest eko, ponieważ materiały są ekologiczne.Alejka ułatwia poruszanie się po zawilgoconej powierzchni.  Praktyczne i niedrogie elementy potrzebne do wykonania (kamienne bloki oraz żwirek ozdobny) czynią ten projekt tanim, ładnym, użytecznym i estetycznym.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.