Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

woda

Artykułów powiązanych z tym tematem: 6

Ogrodnik Tomek o tym jak przedłużyć trwałość choinki w Pytaniu na śniadanie TVP2 [video]

Co zrobić aby choinka dłużej stała? Jakie są sposoby na to żeby nie zgubiła igieł tuż po świętach? Rozmawialiśmy o tym w Pytaniu na śniadanie w TVP2.

Jak podlewać storczyki?

Podlewanie storczyków to najważniejsza czynność związana z pielęgnacją tych roślin, gdyż różni się od podlewania innych roślin doniczkowych. Źle podlewany storczyk, po kilku tygodniach może się nadawać tylko do wyrzucenia. Podlewanie nie jest trudne, wystarczy tylko pamiętać o kilku zasadach.

Warszawski park nad Balatonem

Balaton to największe jezioro na Węgrzech i zarazem Europy Środkowej. Warszawa również ma swój Balaton. Nie wiadomo dlaczego, ale mieszkańcy osiedla Gocław w Warszawie tak właśnie nazwali staw, który znajduje się wśród ich bloków.

Jak przedłużyć trwałość choinki?

Igły zbyt szybko jej opadają, ma brzydki kolor, usycha, ma wiotkie gałęzie. Takie problemy dotyczące choinki możemy mieć co roku przed wigilią. Decydując się na zakup ciętej, naturalnej choinki musimy pamiętać o jej właściwej pielęgnacji, aby była piękna przez całe święta i jeszcze długo po nich.

Jak zrobić fontannę ogrodową? Źródełko z kamienia

Woda w ogrodzie jest bardzo ważna. Miło jest posłuchać jej szumu, a ptaki i owady mogą ugasić pragnienie. Co jednak mamy zrobić gdy nasz ogródek jest za mały na staw, oczko wodne, czy strumyk?

Kiedy i jak często podlewać ogród?

Wydawałoby się, że podlewanie ogrodu to prosta czynność, nad którą nie ma co się zastanawiać. Jednak nawet przy dostarczaniu wody naszym roślinom trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach, gdyż nieprawidłowym podlewaniem można wyrządzić szkodę w naszych ogrodach.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.