Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

warszawa

Artykułów powiązanych z tym tematem: 25

Zieleń to życie 2017 – syrenkokoziołek, krówki, naszyjnik – czyli, co najbardziej podobało mi się na wystawie ogrodniczej

W tym roku na wystawie Zieleń to życie byłem krótko dlatego i relacja nie będzie długa. Wydaje mi się jednak, że zobaczyłem to co najważniejsze i chętnie się z Wami tym podzielę. Myślałem, że targi ogrodnicze nie mogą mnie już niczym zaskoczyć, a jednak zaskoczyły. Pozytywnie, ale niestety też negatywnie. 

Wystawa „Zieleń to życie” 2015 – relacja inna niż wszystkie

Minęło już kilka tygodni od wystawy Zieleń to Życie, a ja wreszcie uporządkowałem myśli i znalazłem czas żeby podzielić się z Wami tym, co zobaczyłem  na najważniejszej imprezie branży ogrodniczej w Polsce. Było wiele zaskoczeń zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Przekonajcie się sami.

Bulwary wiślane w Warszawie

Bulwary wiślane wreszcie zostały otwarte. Mamy kolejny wyremontowany kawałek miasta na europejskim poziomie. Nie zapomniano również o zieleni, której mamy w mieście ciągle mało.

Wystawa „Zieleń to życie” 2014 – relacja

Wystawa „Zieleń to życie” to zdecydowanie najważniejsza impreza ogrodnicza w Polsce. Od kilku lat ją odwiedzam, aby zobaczyć nowości roślinne oraz ciekawe produkty i usługi z branży ogrodniczej. Tym razem również nie mogło mnie zabraknąć! Dwie hale warszawskiego Centrum EXPO XXI pękały w szwach wypełnione po brzegi roślinami.

Ogrodnik Tomek zrobił wielką pandę z kwiatów w centum Warszawy!

Udało się! 16 kwietnia na skarpie przy trasie WZ zakwitła wielka panda. To część akcji „Godzina dla Zielmi”, której byłem ambasadorem. Pandę możecie oglądać do 14 maja.

Ile kosztuje projekt ogrodu? Co powinien zawierać?

Ile kosztuje projekt ogrodu? Czy da się go kupić za 300 zł? A może projekt gratis? Co się składa na projekt? Takie pytania stawiają sobie osoby pragnące zbudować swój wymarzony ogród.

Wystawa tulipanów – Warszawa 2014

Już w ten weekend odbędzie się wystawa tulipanów. Jeśli chcecie zobaczyć najoryginalniejsze i najpiękniejsze okazy, zapraszam do Palacu w Wilanowie.

Do pracy rodacy… u ogrodnika Tomka – poszukujemy projektantów zieleni do naszego zespołu

Jest luty, w opinii przeciętnego zjadacza chleba pracownicy firmy ogrodniczej powinni wygrzewać się w ciepłych krajach. A jednak tak nie jest. Po nocach projektujemy, kosztorysujemy, ustalamy harmonogramy prac, jeździmy do klientów, którzy już pytają o urządzenie zielonego dachu, tarasu czy (nie, to nie pomyłka) zieleni we wnęce pod szafą. Tomek, ja (menadżer od ogarniania świata) […]

Spacer po Ogrodzie Krasińskich – sukces mimo pieniaczy i złej woli Gazety.pl

Spacer po Ogrodzie Krasińskich to wydarzenie, na które długo czekali mieszkańcy Warszawy. Nic dziwnego, że dzisiaj zjawiliśmy się tłumnie, aby móc obejrzeć park, który powstał w atmosferze wielkiej awantury. Zobaczcie jak wygląda.

Jesienny balkon – metamorfoza w mieszkaniu znanego poety

Pamiętacie nasz konkurs, w którym do wygrania była metamorfoza balkonu? Przyszła pora na zaprezentowanie jesiennego balkonu Pani Sylwii. Balkon to niezwykły pod wieloma względami.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.