Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

taras

Artykułów powiązanych z tym tematem: 5

Nasz balkon w grudniowym magazynie Magnolia

W grudniowym numerze magazynu Magnolia można obejrzeć balkon, który tej jesieni poddaliśmy całkowitej metamorfozie. Zachęcam do lektury. Miło nam, że znaleźliśmy się na okładce i w dziale „na medal”.

Jesienny balkon – metamorfoza w mieszkaniu znanego poety

Pamiętacie nasz konkurs, w którym do wygrania była metamorfoza balkonu? Przyszła pora na zaprezentowanie jesiennego balkonu Pani Sylwii. Balkon to niezwykły pod wieloma względami.

Aranżacja pokazowa ‚Ogród zmysłów’ ogrodnika Tomka i Invest in Green na wystawie ‚Zieleń to Życie’

Podczas XXI Międzynarodowej Wystawy ‚Zieleń to Życie’ moja pracownia wraz z przyjaciółmi z Invest in Green stworzyła swój ‚ogród zmysłów’. Na niecałych 50 metrach kwadratowych zaprezentowaliśmy swoją bardzo współczesną aranżację, nawiązującą do polskiej wsi.

Kwiaty balkonowe – najładniejsze rośliny

Jakie rośliny balkonowe wybrać w tym roku? Wszyscy znają pelargonie i petunie, ale może tego lata nasz balkon niech zdobią inne gatunki, inne kolory. Wybór roślin jest duży, a ja przedstawiam najładniejsze według mnie.

Wgłębnik z miejscem na ognisko

Ogień w ogrodzie to miejsce spotkań, miejsce przyrządzania posiłków, miejsce także reprezentacyjne. Otoczone roślinnością i wygodnymi ławami zaprasza do skorzystania ze swoich walorów. Grillowanie ostatnio wyparło ognisko, a przecież tylko na nim można piec i gotować. To w jego pobliżu zlokalizujemy wędzarnię, by dopełnić to miejsce magią zapachów i kulinarnych wariacji.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.