Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

święta

Artykułów powiązanych z tym tematem: 8

Pokaż jaja, wygraj zioło – rozwiązanie konkursu na najładniejszą pisankę

Święta, święta i po świętach. Konkurs na najładniejszą pisankę został zakończony, więc pokazuję Wam nadesłane zdjęcia i ogłaszam zwycięzców. Przyznacie, że niektóre pomysły były bardzo oryginalne?

Naturalne barwniki do jajek – kolorowe pisanki

Na pewno każdy spotkał się z tradycją malowania jajek w czasie Świąt Wielkanocnych. Gdy byłem mały malowałem pisanki w przedszkolu i pewnie wielu z Was podobnie. Będąc dorosłymi przypominamy sobie o tym zwyczaju, gdy mamy małe dzieci. Przecież do doskonały pomysł na świetną zabawę świąteczną.

Pokaż jaja, wygraj zioło – konkurs na najładniejszą pisankę

Święta już się zbliżają, więc ogłaszam konkurs na najładniejszą pisankę. Do wygrania zestawy produktów ekologicznych od Ziołowej Oazy.

Wielkanocne stroiki i bukiety – kompozycje od najlepszych florystów

Na tegorocznych targach ogrodniczych Gardenia w Poznaniu, jedną z największych atrakcji były wielkanocne kompozycje florystyczne. Święta się zbliżają, więc w wielu pracach przewijały się jajka, bazie i wiosenne kwiaty. Może znajdziecie inspirację na Wasz stół wielkanocny?

I Królewski Festiwal Światła w Wilanowie

W zeszłą niedzielę wybrałem się do Wilanowa, gdzie rozpoczął się I Królewski Festiwal Światła. Zachęcam wszystkich do obejrzenia na żywo!

Co zrobić z choinką po świętach?

Czy Wy też uwielbiacie ubierać choinkę? Moim zdaniem to najprzyjemniejsza z przedświątecznych prac, które musimy wykonać. Po świętach już nie jest tak fanie – choinkę trzeba rozebrać. Gdy zdejmiemy ostatnią bombkę, zastanawiamy się: co tu by z nią zrobić?

Psianka koralowa – nowa roślina bożonarodzeniowa?

Znacie tą roślinę? Ja pierwszy raz się z nią zetknąłem 2 lata temu. Ma ozdobne owoce, które przebarwiają się tuż przed Bożym Narodzeniem, dlatego często używa się jej do świątecznych dekoracji.

Świąteczna iluminacja Warszawy 2012 [video]

Nareszcie jest! Świąteczna iluminacja na ulicach stolicy. Nowe kolory, niespodzianki, wielka choinka i tłum warszawiaków na Trakcie Królewskim. A Panu Prezydentowi nie wyszło.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.