Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

rośliny

Artykułów powiązanych z tym tematem: 10

Kompozycje florystyczne na targach Gardenia 2013

Kwiaty, kolor i zapach zdominowały halę 5G targów Gardenia 2013. Pokazy florystyczne były niewątpliwie największą atrakcja tego wydarzenia. Piękne bukiety, wiązanki, kompozycje można było podziwiać, dotknąć i co najważniejsze poczuć. Prace wielkanocne, bukiety ślubne… było tego tyle, że spędziłem tam większość czasu podczas Gardenii.

Zimowa ochrona roślin miejskich – w Warszawie na piątkę z plusem

Sól drogowa to największy wróg roślin zimą. Najbardziej narażone są na nie rośliny znajdujące się przy miejskich drogach. Czy służby miejskie dbają o rośliny zimą?

Śliwa wiśniowa – czerwone drzewo

Śliwa wiśniowa to jeno z moich ulubionych drzew. Swoją barwą potrafi niezwykle ożywić każdą rabatę, stanowiąc wśród zieleni wyrazistą, czerwoną plamę. 

Zrób to sam: żyrandol ogrodowy

Żyrandol w ogrodzie? Tak, to świetny pomysł na oryginalną ozdobę. Żyrandol nadaje elegancji. Można go powiesić nad stołem na tarasie, a nawet na drzewie! 

„Kwitnąca wiosna” – zdjęcia konkursowe

Zobacz wszystkie nadesłane zdjęcia na konkurs „Kwitnąca wiosna”. Wszystkie zdjęcia były piękne, dlatego gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim uczestnikom.

Euro 2012 na Florystycznych mistrzostwach Polski – kwiaty, bukiety

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są widoczne wszędzie. Kto by pomyślał, że zdominują również 7. Florystyczne Mistrzostwa Polski, które odbyły się  w dniach 24-27 lutego. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać m.in. pracę pt. „Emocje EURO 2012” oraz „Stół dla kibiców EURO 2012”.

Konkurs fotograficzny „Kwitnąca wiosna” – do wygrania zestawy nawadniające

Zrobiłeś niesamowite zdjęcie wiosennych kwiatów?  Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Weź udział w naszym konkursie!

Pieris japoński – wiosenny krzew zimozielony

Pieris japoński to zimozielony krzew, który w kwietniu urzeka pięknem swoich kwiatów. Przypominają one kwiaty konwalii majowej, gdyż mają podobny kształt.

Katalog roślin Związku Szkółkarzy Polskich – nowość 2011

Na 19. Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to życie” odbyła się premiera katalogu roślin polecanego przez Związek Szkółkarzy Polskich. Jest to aktualizacja wcześniejszego katalogu, który tak się spodobał ogrodnikom.

Lilak pospolity (bez)

Lilaki to jedne z najbardziej popularnych krzewów w Polsce. Rosną głównie przy drogach ale coraz częściej są zapraszane do nowo powstałych ogrodów.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.