Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

prasa

Artykułów powiązanych z tym tematem: 7

Kolorowy ogród jesienią – wywiad dla magazynu „Tylko natura”

Czy można cieszyć się kolorami w swoim ogrodzie przez całą jesień? Jak przygotować ogród do jesieni? Co kwitnie jesienią? Na te i inne pytania odpowiedziałem w wywiadzie dla magazynu „Tylko natura”.

Ogrodnik Tomek o zieleni biurowej oraz osiedlowej w Gazecie Wyborczej

Dlaczego w zieleni biurowej przeważają perfekcyjnie wypielęgnowane rośliny? Dlaczego prezesi nie lubią chwastów? W jednym z numerów Gazety Wyborczej duży wywiad z nami na temat zieleni w biurach, wokół biurowców oraz na osiedlach.

Ogrodnik Tomek o zielonych dachach w tygodniku Newsweek

Zielone dachy, zielone ściany, łąki kwietne – kilka słów o nieco innych ogrodach w jednym z numerów Newsweeka.

Nasz balkon w grudniowym magazynie Magnolia

W grudniowym numerze magazynu Magnolia można obejrzeć balkon, który tej jesieni poddaliśmy całkowitej metamorfozie. Zachęcam do lektury. Miło nam, że znaleźliśmy się na okładce i w dziale „na medal”.

Ogród pokazowy Ogrodnika Tomka w miesięczniku Działkowiec

Miło mi poinformować, ze nasz ogród pokazowy został pokazany w październikowym numerze „Działkowca”.  Ogród zmysłów został zbudowany na XXI Międzynarodowej Wystawie ‘Zieleń to Życie’. Na niecałych 50 metrach kwadratowych zaprezentowaliśmy swoją bardzo współczesną aranżację, nawiązującą do polskiej wsi.

Ogrodnik – zawód z przyszłością (wywiad dla dziennika Metro)

Kto dziś potrzebuje ogrodnika? Jak wygląda jego praca? Czy da się w tym zawodzie zarobić? Na te i inne pytania odpowiedziałem dziennikowi Metro.

Ogrodnik Tomek w magazynie Garden & Trends

Dlaczego internauci chętnie czytają blogi? O tym w magazynie Garden & Trends. To nowe czasopismo pokazujące trendy, efektowne aranżacje i inspiracje.  Artykuł, w którym miałem okazję się wypowiedzieć to „Blogowe poradniki”. 

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.