Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

poznań

Artykułów powiązanych z tym tematem: 12

Gardenia 2017, czyli co roku ten sam festiwal kiczu

Targi ogrodnicze Gardenia jeszcze się nie odbyły, ale już mogę napisać z nich relację. Dlaczego? Dlatego, że co roku można tam zobaczyć to samo. Floryści dadzą mistrzowski pokaz, odbędzie kiermasz wstydu, a koszmarki ogrodnictwa będą wylewać się ze wszystkich stron.

Nasza prezentacja z podróży ogrodniczych na Gardeni – wygraj książki i wejściówki na targi

Zapraszam na 3 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych, które odbędzie się na targach Gardenia w Poznaniu. Będę na nim opowiadał o podróżach ogrodniczych. Przy okazji mam dla Was bilety na Gardenię i książki!

Gardenia 2015 – pierwsza rzetelna relacja z targów ogrodniczych

Targi ogrodnicze Gardenia, które odbywają się co roku w Poznaniu są uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu. Niestety rzeczywistość nie jest tak słodka jak przedstawia się w rozmaitych relacjach na portalach ogrodniczych. A szkoda, bo wiele osób uniknęłoby niepotrzebnych kosztów i rozczarowania.

Gardenia 2014 – targi ogrodnicze w Poznaniu, na które nie jadę

Odbywające się co roku w Poznaniu targi ogrodnicze Gardenia to drugie obok wystawy „Zieleń to życie” najważniejsze wydarzenie branżowe w roku. Czy warto tam jechać? Nie wydaje mi się.

Targi Gardenia 2013 – galeria zdjęć cz. 2/2

Druga część galerii zdjęć z targów ogrodniczych Gardenia 2013. Co ciekawego można było zobaczyć, a którzy wystawcy się nie postarali? Oceńcie sami.

Targi Gardenia 2013 – galeria zdjęć cz. 1/2

Targi ogrodnicze Gardenia 2013 – tym roku wystawcy na targach ogrodniczych przygotowali wspaniałe stoiska… niestety nieliczni. Zdjęć jest dużo, więc podzieliłem je na dwie części. Zapraszam do obejrzenia pierwszej.

Gardenia 2013 – relacja z targów ogrodniczych w Poznaniu

Tegoroczne targi ogrodnicze Gardenia, które odbyły się w Poznaniu, jak co roku przyciągnęły mnóstwo profesjonalistów z branży ogrodniczej oraz miłośników ogrodów. Rośliny budzą się z zimowego snu, wiosna nadchodzi, więc Gardenię można uważać za otwarcie sezonu ogrodniczego. Co można było zobaczyć na targach i dlaczego wiele im brakuje do targów z prawdziwego zdarzenia?

Zaproszenie na targi ogrodnicze Gardenia 2013 (22-24 lutego)

Już za kilka dni odbędą się targi ogrodnicze Gardenia w Poznaniu. Mam nadzieję, że tak samo jak w zeszłym roku zobaczę tam wiosnę w środku zimy. A Wy będziecie?

Nie solę, chronię drzewa! Czy wiesz, że sól drogowa niszczy przyrodę?

Co roku sól drogowa używana podczas zimy niszczy tysiące drzew. Dlaczego? Wystarczy trochę dobrej woli i można ocalić wiele roślin. Piasek, grys, chlorek magnezu… jest tyle alternatyw. Popieram akcję „Nie solę, chronię drzewa”.

Zaproszenie na targi ogrodnicze Gardenia 2012 (24-26 lutego)

Gardenia 2012 to targi ogrodnicze jakich jeszcze nie było. Ponad 12 tys. m2 powierzchni wystawienniczej! W 7 pawilonach zaprezentuje się ponad 500 wystawców z branży ogrodniczej. Na targach będzie można zobaczyć m.in. nowości roślinne, sprzęt ogrodniczy, dekoracje i akcesoria.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.