Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

ogród

Artykułów powiązanych z tym tematem: 34

Park w Żelazowej Woli – wyjątkowy ogród przy dworku Chopina

Żelazową Wolę znają wszyscy, gdyż o miejscu urodzenia Fryderyka Chopina uczono nas już w szkole podstawowej. Prze wiele lat park był zaniedbany, ale w 2010 roku został zrewaloryzowany. Ostatnio postanowiliśmy się tam wybrać i sprawdzić, czy park w Żelazowej Woli jest rzeczywiście jednym z najpiękniejszych parków w Polsce.

Najładniejsze ogrody: Las pełen hortensji, czyli Michinoku Garden

Hortensje w lesie? Nie to chyba nie możliwe… to pewnie fotomontaż. Czy na pewno? Czy ogród z tysiącami różowych i niebieskich kwiatów pośród drzew istnieje?

Doniczka zachęcająca dzieci do podlewania roślin

Czy Wasze dzieci z chęcią pomagają w pracach domowych? Z pewnością nie! Jak zachęci je do podlewania roślin? Może doniczka z pomarańczową wiewiórką?

Jesienne zdjęcia czytelników

Jesień nie jest wcale szara i brzydka. To jedna z najładniejszych pór roku. Udowadniają to zdjęcia użytkowników strony Lubię ogród – Ogrodnik Tomek na Facebooku. Zobaczcie jak kolorowa może być jesień.

Jesienne nawożenie roślin i trawnika

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale rośliny nawozi się nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią. Jest to bardzo ważne, aby rośliny dobrze przygotowały się do zimy. Nawozimy trawniki, iglaki, drzewa i krzewy liściaste, byliny. 

20. Międzynarodowa Wystawa „Zieleń to życie” 2012

W tym roku wystawa ogrodnicza „Zieleń to życie” odbyła się po raz dwudziesty. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć. Hasło tegorocznej wystawy to „Skarby ogrodów”. Przewijało się ono podczas konferencji, pokazów i warsztatów. W trzech halach Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie zgromadziło się aż 300 wystawców z 12 krajów. 

Zrób to sam: żyrandol ogrodowy

Żyrandol w ogrodzie? Tak, to świetny pomysł na oryginalną ozdobę. Żyrandol nadaje elegancji. Można go powiesić nad stołem na tarasie, a nawet na drzewie! 

Maj w ogrodzie

Maj to miesiąc, w którym kwitnie mnóstwo roślin. Drzewa, krzewy, byliny, kwiaty cebulowe urzekają nas swoim pięknem. Zachwycając się widokiem naszego ogrodu, nie zapomnijmy, że potrzebuje on naszej pomocy. 

Konkurs fotograficzny „Kwitnąca wiosna” – do wygrania zestawy nawadniające

Zrobiłeś niesamowite zdjęcie wiosennych kwiatów?  Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Weź udział w naszym konkursie!

Głosuj na najciekawszą pracę w konkursie „Zrób to sam w ogrodzie”

KONKURS ZAKOŃCZONY!!! Poznaj zwycięzców.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.