Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

nawożenie

Artykułów powiązanych z tym tematem: 7

Nawożenie roślin w ogrodzie. #3 film z serii „Niech żyje ogród!”

Rośliny bez odpowiedniego nawożenia nie będą pięknie rosły w ogrodzie. Dzięki regularnemu dostarczaniu składników pokarmowych będą wytwarzały więcej masy zielonej, bujniej kwitły i wydawały obfitsze plony.

Konkurs fotograficzny „Uchwyć lato!”

Aparaty w dłoń i idziemy szukać lata. Wraz z producentem nawozów Florovit pro Natura ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny.

Nawożenie roślin i wzbogacanie gleby jednym preparatem – Florovit Pro Natura

Nawożenie organiczne roślin obornikiem, czy kompostem jest czynnością, którą warto przeprowadzić w ogrodzie dla zapewnienia roślinom idealnych warunków do wzrostu.

Hydroponika – uprawa roślin bez ziemi – dla alergików

Ostatnio bardzo zaciekawił mnie temat hydroponiki, czyli uprawy roślin bez ziemi. Jest szczególnie polecana dla alergików. Jak to możliwe? Ziemia jest zastąpiona specjalnym substratem. Ta nowa metoda ma wiele zalet.

Wiosenna pielęgnacja trawnika

Trawnik po zimie zazwyczaj nie wygląda najlepiej. Można jednak wykonać kilka zabiegów, które sprawią, że za kilka tygodni będzie gęsty i zielony. Co zrobić, żeby trawnik był gęsty i zielony?

Szczepionka mikoryzowa = lepsza kondycja roślin

Stały się popularne dopiero kilka lat temu i nie wszyscy jeszcze o nich słyszeli: szczepionki mikoryzowe . Są doskonałym sposobem na poprawienie kondycji naszych roślin. Warto je zastosować, gdyż robi się to tylko raz na całe życie rośliny.

Pielęgnacja trawnika – 7 kroków do gęstego, zielonego dywanu

Dbanie o trawę w ogrodzie nie polega jedynie na jej koszeniu i podlewaniu. Istnieje kilka zabiegów o których powinien pamiętać każdy ogrodnik aby uzyskać w swoim ogrodzie gęsty i soczyście zielony trawnik.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.