Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

najładniejsze ogrody

Artykułów powiązanych z tym tematem: 5

Ogród botaniczny w Genewie

Zwiedzając różne zakątki świata, zawsze staram się odwiedzić ogrody botaniczne. Na każdego turystę czeka niemal zawsze mnóstwo atrakcji. Spacer po ogrodzie botanicznym jest ucztą dla wszystkich zmysłów. Pięknie kwitnące kwiaty, cudownie mieszające się zapachy oraz ogromna różnorodność roślin sprawiają, że jest to miejsce z którego nie chcę wychodzić.  Tak jest również w przypadku ogrodu w […]

Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce! Jest on wyjątkowy, królują w nim piękne rośliny, a właścicielka tworzy w nim niesamowite dzieła. 

Spacer po Ogrodzie Krasińskich – sukces mimo pieniaczy i złej woli Gazety.pl

Spacer po Ogrodzie Krasińskich to wydarzenie, na które długo czekali mieszkańcy Warszawy. Nic dziwnego, że dzisiaj zjawiliśmy się tłumnie, aby móc obejrzeć park, który powstał w atmosferze wielkiej awantury. Zobaczcie jak wygląda.

Arkadia – niezwykły park godzinę drogi od Warszawy

Park w Arkadii to miejsce, które powinien odwiedzić każdy miłośnik ogrodów. Oddalony godzinę jazdy samochodem od Warszawy ogród jest wg mnie jednym z najpiękniejszych ogrodów romantycznych w stylu angielskim w Polsce.

Park Szymańskiego w Warszawie

Park Szymańskiego w Warszawie to miejsce, które z pewnością trzeba odwiedzić. Znajduje się w nim bardzo oryginalna sztuczna rzeka będąca jego największą atrakcją.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.