Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

kwiaty

Artykułów powiązanych z tym tematem: 17

Dlaczego storczyk nie kwitnie?

Co zrobić, żeby storczyk zakwitł? Storczyki to zdecydowanie najmodniejsze od kilkunastu lat kwiaty domowe. Wciąż dostajemy je w prezencie, ale nie zawsze wiemy jak się nimi zajmować. Właściwa pielęgnacja to podstwa obfitego kwitnienia.

Jak wysłać kwiaty przez Internet? – przesyłki kwiatowe

Bukiety kwiatowe to najpopularniejszy prezent wręczany bliskim osobom na przeróżne okazje. W imieniny, urodziny, rocznice królują rośliny. Jak jednak podarować komuś piękne kwiaty, jeśli mieszka daleko? Pomocne są przesyłki kwiatowe.

Kompozycje florystyczne na targach Gardenia 2013

Kwiaty, kolor i zapach zdominowały halę 5G targów Gardenia 2013. Pokazy florystyczne były niewątpliwie największą atrakcja tego wydarzenia. Piękne bukiety, wiązanki, kompozycje można było podziwiać, dotknąć i co najważniejsze poczuć. Prace wielkanocne, bukiety ślubne… było tego tyle, że spędziłem tam większość czasu podczas Gardenii.

Kwiaty jadalne – idealne do sałatek, makaronów, zup

Pewnie widzieliście kiedyś w potrawach prawdziwe kwiaty… jeśli nie na żywo to w telewizji. Pomyśleliście, że to dekoracja? Nic podobnego! Wiele kwiatów jest jadalnych. Dodaje się je do sałatek, makaronów,ciast, a nawet przyrządza konfitury.

Rośliny kwitnące jesienią

Jesień – za oknem szarówka, coraz zimniej, większość roślin przekwita. Są jednak takie, które we wrześniu, październiku, a nawet listopadzie wyglądają najpiękniej. Zobaczmy najładniejsze rośliny kwitnące jesienią.

Różaneczniki i azalie w Ogrodzie Botanicznym PAN

Połowa maja to czas różaneczników i azalii. Te cieniolubne i zimozielone rośliny pokazują wtedy swoje prawdziwe piękno rozkwitając dziesiątkami kolorów. Jedna z większych kolekcji znajduje się w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w podwarszawskim Powsinie.

Euro 2012 na Florystycznych mistrzostwach Polski – kwiaty, bukiety

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są widoczne wszędzie. Kto by pomyślał, że zdominują również 7. Florystyczne Mistrzostwa Polski, które odbyły się  w dniach 24-27 lutego. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać m.in. pracę pt. „Emocje EURO 2012” oraz „Stół dla kibiców EURO 2012”.

Zagłosuj na swoje ulubione zdjęcie i wygraj nagrody

Etap zgłoszeń w konkursie „Kwitnąca wiosna” dobiegł końca. Teraz możesz zagłosować na swoje ulubione zdjęcie i wygrać akcesoria do podlewania. Wśród głosujących rozlosujemy 5 ceramicznych nakładek podlewających Blumat.

Konkurs fotograficzny „Kwitnąca wiosna” – do wygrania zestawy nawadniające

Zrobiłeś niesamowite zdjęcie wiosennych kwiatów?  Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Weź udział w naszym konkursie!

Wielkanocne stoły i dekoracje

Święta Wielkanocne obchodzimy wiosną, dlatego warto zaprosić ją na nasz stół. Żółte narcyzy, fioletowe hiacynty, różowe tulipany, prymule, cebulice, szafirki – będą upiększały każdy stół. Zobaczmy najładniejsze dekoracje Wielkanocnych stołów.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.