Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

konkurs

Artykułów powiązanych z tym tematem: 17

Znajdę najładniejszy balkon i ogród w Polsce! [konkurs]

Jak wygrać zestaw produktów do ogrodu i jeszcze pokazać swój ogród lub balkon tysiącom czytelników? To bardzo proste! Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Wybierz Roślinę Roku 2013 i wygraj wejściówki na ‚Zieleń to Życie’, katalogi róż i inne nagrody!

Już w ten weekend spotkamy się na wystawie „Zieleń to Życie”. Macie niezwykłą szansę stać się jej częścią. Wspólnie wybierzemy złoty, srebrny i brązowy medal czytelników mojego bloga.

Rozwiązanie konkursu fotograficznego „Uchwyć lato”

Konkurs „Uchwyć lato” zakończony. Przysłaliście mi ponad 50 zdjęć, z których wybrałem 20 do dalszego etapu. Wybrałem 3 najlepsze, których właściciele otrzymują zestawy nawozów Florovit pro Natura oraz książę „Mój balkon”.

Konkurs fotograficzny „Uchwyć lato!”

Aparaty w dłoń i idziemy szukać lata. Wraz z producentem nawozów Florovit pro Natura ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny.

Twój balkon straszy? Zgłoś się do metamorfozy!

Jeśli marzysz o pięknym balkonie, a nie masz pojęcia, jak się za to zabrać, zgłoś się do metamorfozy. Wystarczy tylko wysłać kilka zdjęć!

Zobacz komu odpicujemy altanę!

Niedawno, wraz z serwisem Wkręceni w Dom ogłosiliśmy poszukiwania zaniedbanej altany, którą odmienimy nie do poznania. Dziś już wiemy, kogo odwiedzimy z naszą metamorfozą.

Wygraj metamorfozę altany!

Twoja altana straszy? Od lat nikt w niej nie wypoczywał? Zniknęła gdzieś na uboczu ogrodu? – czas to zmienić. Ogrodnik Tomek wraz z serwisem „Wkręceni w Dom” odmieni ją nie do poznania! Wystarczy zgłosić się już dziś.

OgrodnikTomek.pl blogiem roku 2012? Dzięki Wam może się udać.

W tym roku znowu biorę udział w plebiscycie Blog Roku. Rok temu to dzięki Wam udało się dotrzeć do finału. W tym roku może być podobnie. Pokażmy, że miłośników ogrodów jest jeszcze więcej.

Konkurs „Rośliny od A do Z” – do wygrania książki

Dzisiaj rozpoczynamy nową zabawę, w której do wygrania będą książki „Piękne rośliny w pojemnikach”. Zasady są bardzo proste.

Wygraj pielęgnację ogrodu w konkursie „Zielona Warszawa”

Uchwyć piękno zielonej stolicy. Projekt Zieleń – Pracownia Sztuki Ogrodniczej oraz serwis ogrodnikTomek.pl ogłaszają konkurs fotograficzny „Zielona Warszawa”. Do wygrania osobista opieka ogrodnika Tomka nad Twoim ogrodem oraz nagrody książkowe.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.