Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

konkurs fotograficzny

Artykułów powiązanych z tym tematem: 7

Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosno, czy to Ty?”

Długo musieliście czekać na wyniki konkursu, ale wreszcie są! Dziękuję wszystkim za przesłane zdjęcia, które były bardzo piękne. Wszystkim bardzo dziękuję, a wygranym gratuluję. Na pewno będziecie zadowoleni z opryskiwaczy Kwazar oraz z książek.

Finał konkursu fotograficznego – głosując też możesz wygrać opryskiwacz!

Na nasz konkurs, organizowany wspólnie z firmą Kwazar, przysłaliście wiele przepięknych zdjęć. Nie było łatwo wybrać tych 21 najpiękniejszych ze wszystkich 63, które nadesłaliście. Ale udało się i teraz zaczynami finałowe głosowanie.

Konkurs fotograficzny – do wygrania profesjonalne opryskiwacze i książki ogrodnicze

Dawno nie było na naszym blogu konkursu, dlatego działamy! Wraz z firmą Kwazar, producentem opryskiwaczy dużych i małych ogłaszamy konkurs fotograficzny pod tytułem „Wiosno, czy to Ty?„! Oto zasady: należy przesłać jedno wykonane przez siebie zdjęcie, w którym pokażecie wiosnę – w swoim ogrodzie, na swoim balkonie lub uchwyconą gdzieś w mieście lub poza miastem, zdjęcie […]

Konkurs fotograficzny „Uchwyć lato!”

Aparaty w dłoń i idziemy szukać lata. Wraz z producentem nawozów Florovit pro Natura ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny.

Zmierz się ze mną w pojedynku zdjęć i wygraj aparat

Canon EOS M – tak się nazywa to cudeńko, które możecie wygrać. Co trzeba zrobić? Aparaty w dłoń i na pojedynek! Tak, tak… pojedynek zdjęć.

Wygraj pielęgnację ogrodu w konkursie „Zielona Warszawa”

Uchwyć piękno zielonej stolicy. Projekt Zieleń – Pracownia Sztuki Ogrodniczej oraz serwis ogrodnikTomek.pl ogłaszają konkurs fotograficzny „Zielona Warszawa”. Do wygrania osobista opieka ogrodnika Tomka nad Twoim ogrodem oraz nagrody książkowe.

Konkurs fotograficzny „Kwitnąca wiosna” – do wygrania zestawy nawadniające

Zrobiłeś niesamowite zdjęcie wiosennych kwiatów?  Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Weź udział w naszym konkursie!

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.