Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

design

Artykułów powiązanych z tym tematem: 7

Dlaczego polskie ogrody są brzydsze niż zagraniczne?

Ładny ogród przy każdym domu, piękne kompozycje roślinne, najlepsze materiały, dobra architektura – tak wyglądają ogrody w Holandii, Niemczech, Francji, Anglii. W Polsce niestety królują plastikowe płotki, tuje, kolorowe figurki i morze pelargonii. Dlaczego tak jest?

Sztuka w ogrodzie – abstrakcyjna kaskada

Gdy urządzamy swój ogród chcemy by był niepowtarzalny, by zachwycał swoim indywidualizmem. Co zrobić, gdy znakomite rabaty kwiatowe oraz inne niepowtarzalne nasadzenia roślinne nam nie wystarczą, a w dodatku, nie chcemy drastycznie zmieniać ogrodu. Może wtedy warto ustawić rzeźbę w ogrodzie?

Nowoczesne budki lęgowe

Domki lęgowe dla ptaków są zazwyczaj zbudowane z drewnianych desek i mają prosty lub dwuspadowy dach. Można jednak kupić budki o nowoczesnym wyglądzie, które będą pasowały do „dizajnerskich” ogrodów, a przy tym będą użyteczne dla ptaków. 

Żyrandol – nietypowe oświetlenie w ogrodzie

Jak to? Żyrandol w ogrodzie? Pomyślicie, że zwariowałem. Jednak bardzo mi się spodobał ten pomysł, gdy zauważyłem go na jednym ze zdjęć w zagranicznym portalu ogrodniczym. Zobaczcie sami jak pięknie się prezentuje w ogrodzie.

Żagiel ogrodowy – alternatywa dla parasola

Żagle przeciwsłoneczne to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych parasoli ogrodowych. Doskonale chronią przed słońcem w upalne dni, ale to nie jedyna ich zaleta. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi mogą być bardzo ładną ozdobą ogrodu.

Nowoczesne doniczki balkonowe

Jak sprawić aby nasz balkon nabrał elegancji i nowoczesnego wyglądu? Możemy to osiągnąć za pomocą nowoczesnych doniczek, które wieszamy na poręczy balkonu. Doniczki te sprawią, że osoby, które żyją w mieście w bloku mogą mieć kawałek nowoczesnego ogrodu. Gdybym miał balkon to z pewnością zakupiłbym takie cuda.

Twarzowe doniczki

Doniczki z twarzą! Jest to rozwiązanie dosyć oryginalne, które nie każdemu może się spodobać, ale ja uważam, że są świetne. Taką doniczkę można w łatwy sposób zrobić samemu. Wystarczy zrobić zdjęcie twarzy, odpowiednio wykadrować i nakleić na kupioną wcześniej doniczkę.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.