Polecamy z Sadowniczy.pl:

// archives

Wydarzenia ogrodnicze

Postów w kategorii: 113

Zieleń to życie 2017 – syrenkokoziołek, krówki, naszyjnik – czyli, co najbardziej podobało mi się na wystawie ogrodniczej

W tym roku na wystawie Zieleń to życie byłem krótko dlatego i relacja nie będzie długa. Wydaje mi się jednak, że zobaczyłem to co najważniejsze i chętnie się z Wami tym podzielę. Myślałem, że targi ogrodnicze nie mogą mnie już niczym zaskoczyć, a jednak zaskoczyły. Pozytywnie, ale niestety też negatywnie. 

Green Days – nowe targi ogrodnicze pod Warszawą 7-9 kwietnia 2017

Green Days to nowe targi ogrodnicze, które w tym roku odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie. Będzie można na nich poznać Maję Popielarską, która poprowadzi warsztaty i spotkania autorskie. Dla pasjonatów ogrodnictwa, studentów i architektów krajobrazu zorganizowano liczne atrakcje, warsztaty i konferencje. 

(Najlepsza) praca lub praktyki dla ogrodnika, architekta krajobrazu (i nie tylko) u ogrodnika Tomka!

Każdy kolejny rok w naszej firmie to nowe wyzwania, ale w tym roku grubo przesadziliśmy! Sezon jeszcze dobrze nie wystartował, a pracy jest na cały rok! Projekty tarasów, ogrodów, 2 dużych osiedli ich realizacje wymagają kolejnych rąk do pracy. I otwartych umysłów! Zapraszamy do aplikowania!

Gardenia 2017, czyli co roku ten sam festiwal kiczu

Targi ogrodnicze Gardenia jeszcze się nie odbyły, ale już mogę napisać z nich relację. Dlaczego? Dlatego, że co roku można tam zobaczyć to samo. Floryści dadzą mistrzowski pokaz, odbędzie kiermasz wstydu, a koszmarki ogrodnictwa będą wylewać się ze wszystkich stron.

Nowy katalog roślin 2016 polecany przez Związek Szkółkarzy Polskich

Nowy „Katalog roślin – drzewa, krzewy, byliny” polecany przez Związek Szkółkarzy Polskich, który miał premierę w 2016 roku od kilku miesięcy znajduje się w mojej domowej biblioteczce. Używałem go już wielokrotnie, dlatego przyszła pora na recenzję.

Roślina roku czytelników Ogrodnika Tomka – Zieleń to życie 2016

Złoto, brąz i srebro zostało przyznane! To już czwarta edycja prestiżowego konkursu „Roślina roku czytelników Ogrodnika Tomka”, organizowanego podczas wystawy „Zieleń to życie”. Nagroda o tyle cenna, że przyznawana przez najznakomitsze jury, czyli Was czytelników.

Głosuj na najpiękniejszą roślinę i wygraj premierowy katalog! (aktualizacja: lista zwycięzców)

4. rok z rzędu to Wy – czytelnicy bloga ogrodniktomek.pl przyznajecie prestiżowe medale. Najpiękniejsze nowe odmiany roślin prezentowane na Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie” wspólnie udekorujemy medalami. Głosując możecie przy okazji wygrać książkę, w tym premierową, nową edycję „Katalogu Roślin” Związku Szkółkarzy Polskich.

Najbardziej kreatywny ogród w Polsce

Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce! Jest on wyjątkowy, królują w nim piękne rośliny, a właścicielka tworzy w nim niesamowite dzieła. 

Znajdę najładniejszy balkon i ogród w Polsce! [konkurs]

Jak wygrać zestaw produktów do ogrodu i jeszcze pokazać swój ogród lub balkon tysiącom czytelników? To bardzo proste! Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Pielęgnacja trawnika. #1 film z serii „Niech żyje ogród!” już jest!

Trawniki potrzebują wiosną naszej pomocy, aby po zimie znowu były gęste i zielone. Jest kilka prostych zabiegów, dzięki którym szybko się to uda. Powiem Wam o tym już teraz w pierwszym odcinku nowej serii „Niech żyje ogród!”.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.