Znajdę najładniejszy balkon i ogród w Polsce! [konkurs]

Jak wygrać zestaw produktów do ogrodu i jeszcze pokazać swój ogród lub balkon tysiącom czytelników? To bardzo proste! Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Aktualizacja

Konkurs został rozstrzygnięty. Wybrałem najbardziej kreatywny ogród w Polsce, który należy do pani Iwony Kostrzewy. Szczegóły w artykule: Najbardziej kreatywny ogród w Polsce.

Iwona Kostrzewa i Ogrodnik Tomek

Cześć, często przesyłacie mi zdjęcia swoich „zielonych królestw” i czasem na prawdę robią na mnie wrażenie. Dlatego wraz z producentem nawozów, podłoży i środków ochrony roślin „Ziemovit” postanowiliśmy wybrać najładniejszy balkon i ogród w Polsce.

Oprócz zestawu produktów do pielęgnacji roślin ogrodowych i balkonowych możecie wygrać wyjątkową nagrodę. To właśnie u Ciebie nakręcimy kolejny odcinek poradnika „Niech Żyje Ogród!”. Poprzedni odcinek o pielęgnacji trawnika (zobacz) cieszy się ogromną popularnością, więc masz pewność, że Twój ogród czy balkon zobaczą tysiące czytelników bloga i kanału „Niech Żyje Ogród” na YouTubie – zachęcam do subskrypcji.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

 1. Wybierz 5 wyraźnych zdjęć swojego ogrodu lub balkonu.  Zdjęcia najlepiej powinny prezentować całe „zielone królestwo” z różnych perspektyw. W przypadku balkonu niech będą to zdjęcia z tego sezonu.
 2. Prześlij je na adres konkurs@ogrodniktomek.pl do 31 maja do godziny 24.00 z podaniem imienia, nazwiska i miejscowości.
 3. Wyniki ogłosimy do 10 czerwca, natomiast balkon i ogród pokażemy w odcinkach wakacyjnych.

Udostępniajcie tą informację znajomym, śledźcie naszego bloga oraz stronę na Facebooku (Lubię Ogród – Ogrodnik Tomek). Tam już wkrótce pojawi się już prawie gotowy poradnik dotyczący zakładania warzywnika.

Do zobaczenia z ekipą filmową w Twoim zielonym królestwie!

Informacje regulaminowe:

 • Zgłaszający wysyłając zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora konkursu oraz udziela prawa wykorzystania przesłanych zdjęć na potrzeby organizacji konkursu i jego promocji.
 • Planowany czas filmowania odcinka w zwycięskim ogrodzie / balkonie to okres do 12 czerwca.
 • Organizatorem konkursu jest firma Projekt Zieleń Tomasz Kok, NIP 524 274 72 54. Wszelkie prawa dotyczące organizacji konkursu zastrzeżone.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Twoja ocena jest dla mnie bardzo ważna.
Ilość głosów: 0 Ocena: 0]

One thought on “Znajdę najładniejszy balkon i ogród w Polsce! [konkurs]

 • 21 maja 2016 at 16:57
  Permalink

  Super,moze i domnie Pan zajrzy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *