Praca dla (perfekcyjnego) ogrodnika w firmie Ogrodnika Tomka /Warszawa/

Po raz kolejny poszerzamy nasz zespół. Tym razem poszukujemy ogrodnika.

Zakres obowiązków:

  • samodzielna pielęgnacja ogrodów klientów prywatnych,
  • praca z zespołem w przypadku pielęgnacji osiedli w roli brygadzisty,
  • ustalanie planów pielęgnacji, sporządzanie wycen abonamentów pielęgnacyjnych,
  • wsparcie merytoryczne zespołu realizacyjnego w zakresie nasadzeń i innych prac ogrodniczych.

Wymagania:

  • wykształcenie ogrodnicze (a co za tym idzie szeroka wiedza o ogrodnictwie)
  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie (praktyczna znajomość sprzętu, środków ochronnych, nawozów itd.)
  • rzetelność, pracowitość, punktualność,
  • wysoki (wręcz perfekcyjny) standard wykonywanych prac,
  • umiejętność pielęgnacji ogrodu w wariancie ekologicznym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • pracę w wymiarze etatu w (naprawdę!) młodym i kreatywnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie po okresie próbnym (pracujemy cały rok!).

Zgłoszenia zawierające:

  • CV ze zdjęciem,
  • uzasadnienie kandydatury (krótki list motywacyjny),
  • kontakt (referencje) do ostatniego pracodawcy,
  • kwotę oczekiwanego wynagrodzenia netto (na rękę),
  • informację, od kiedy możesz podjąć pracę

prosimy przesyłać na adres praca-ogrodnik@ogrodniktomek.pl.