Polecamy z Sadowniczy.pl:

Wydarzenia ogrodnicze

Nasz Ogród Zmysłów w programie ‚Maja w ogrodzie’

Ogród zmysłów, który wraz z koleżankami z Invest In Green zbudowaliśmy na tegorocznej wystawie ‚Zieleń to życie’ do tej pory zbiera pochwały i wyrazy uznania. Jest mi bardzo miło, że nasza aranżacja została nazwana przez wielu architektów ogrodem pokazowym na miarę Chelsea Flower Show. Jest to może pochwała trochę na wyrost, nie skromnie powiem, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty.

Nic dziwnego, że architektom krajobrazu ta propozycja przypadła do gustu, gdyż w Polsce nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać tego typu aranżacji. Mam nadzieję, że w kolejnych latach ogrodów pokazowych będzie więcej (teraz był jeden) i architekci krajobrazu zaczną ze sobą rywalizować, aby stworzyć jak najpiękniejszą aranżację. W tym tygodniu nasz Ogród Zmysłów można było oglądać w programie ‚Maja w ogrodzie’. Niestety Maja ze swoją ekipą przyszła trochę za wcześnie, a właściwie to my spóźniliśmy się 2 godziny i w materiale nie wszystko jest jeszcze skończone (urządzenia do słuchania, wąchania i patrzenia) :-) Więcej o naszym Ogrodzie możecie poczytać tutaj: Ogród Zmysłów.

Zobacz również:

Ogrodnik Tomek o pielęgnacji storczyków w "Pytaniu na śniadanie" TVP2
Zmierz się ze mną w pojedynku zdjęć i wygraj aparat
Dlaczego polskie ogrody są brzydsze niż zagraniczne?
Konkurs fotograficzny - do wygrania profesjonalne opryskiwacze i książki ogrodnicze

Dyskusja

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu...

Skomentuj

O mnie…

Ogrodnik Tomek w telewizji

Najpopularniesze

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ogrodnikiem Tomkiem - zapisz się na newsletter. Aktualne artykuły i kalendarz ogrodnika na bieżąco na Twoją skrzynkę. Nie zapomnisz o niczym!

Po zapisaniu się sprawdź pocztę i potwierdź zapis.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.